Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

Wybory samorządowe 2014 r. Sejmiki.

Posted by Dzieckonmp w dniu 12 Październik 2014

Wybory coraz bliżej, dlatego czas zacząć prześwietlać kandydatów aby w dniu wyborów pójść zagłosować na odpowiednie osoby.

Wpisałem 16 komentarzy odpowiadających 16  Sejmikom. Każdy okręg z tych 16 ma kilka okręgów wyborczych od  5 do 7. Tzn. że wybierane będą osoby do Sejmiku w danym województwie , podzielonym na mniejsze np. 6 okręgów. W każdym z tych  okręgów będą inne listy z innymi nazwiskami.

Link do tego wpisu znajduje się na pasku u samej góry, tam beda uzupełniane różne informacje . Jest tam również mini sondaż.

Proszę o podpowiadanie nazwisk na które mamy głosować tylko w odpowiednim  miejscu. Inne komentarze będą usuwane.

Odpowiedzi: 138 to “Wybory samorządowe 2014 r. Sejmiki.”

  1. Dzieckonmp said

    Dolnośląskie 5 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręgi 1 – miasto Wrocław

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.1 lista kandydatów PIS

        1. Andrzej Stanisław Jaroch
        2. Roman Kowalczyk
        3. Sergiusz Kmiecik
        4. Anna Hanna Trochimczuk – Fidut
        5. Łucja Barbara Burzyńska
        6. Renata Popławska
        7. Mirosław Józef Stanisławski
        8. Zbigniew Jaremko
        9. Tomasz Szczepan Drop
        10. Małgorzata Molenda
        11. Piotr Gaglik
        12. Gaweł Adam Strządała
        13. Wioletta Paula Ciska
        14. Michał Karol Zaporowski
        15. Irena Dulska
        16. Rafał Ryszard Borutko

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – powiaty ziemskie górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.2 lista kandydatów PIS

        1, Paweł Marek Hreniak
        2. Piotr Jan Dytko
        3. Tytus Henryk Czartoryski
        4. Grzegorz Wysocki
        5. Jadwiga Janina Ziółkowska
        6. Kazimierz Sebastian Pater
        7. Wojciech Piotr Klimczak
        8. Anna Ewa Szlączka
        9. Janusz Artur Bolanowski
        10. Stefania Kozakowska
        11. Artur Dobrowolski
        12. Jolanta Małgorzata Filipowicz-Orleańska
        13. Walenty Styrcz
        14. Marzanna Katarzyna Łabaczuk
        15. Jolanta Dudydra
        16. Józef Ryszard Kościelak

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3.- Powiat Wałbrzych – powiaty ziemskie dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – Powiat Jelenia Góra – powiaty ziemskie bolesławiecki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.4 lista kandydatów PIS

        1. Tadeusz Lewandowski
        2. Franciszek Kopeć
        3. Andrzej Kredkowski
        4. Marcin Wilk
        5. Alicja Mikita
        6. Elżbieta Rozpędowska
        7 Teresa Zembik
        8. Dagmara Gęborys
        9. Janusz Skowroński
        10. Iwona Gorczyńska
        11. Bogusław Chrzan
        12. Jacek Potocki

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – Powiat Legnica – Powiaty ziemskie głogowski, jaworski, legnicki, lubiński, polkowicki, złotoryjski

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.5 lista kandydatów PIS
        1. Krzysztof Ryszard Skóra
        2. Leszek Marek Dąbrowski
        3. Krzysztof Jan Kubów
        4. Radosław Wojciech Pobol
        5. Piotr Adam Karwan
        6. Izabela Iwona Walasek
        7. Jolanta Małgorzata Kowalczyk
        8. Teresa Mariola Birut
        9. Jacek Szymański
        10. Wiesława Kostrzewa
        11. Ewa Kwiatkowska
        12. Jacek Swakoń

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

  2. Dzieckonmp said

    Kujawsko-Pomorskie 6 okręgów

  3. Dzieckonmp said

    Lubelskie 5 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – Miasto Lublin

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        okręg nr. 1 kandydaci z PIS

        1. Grzegorz Muszyński
        2. Andrzej Pruszkowski
        3. Zbigniew Wojciechowski
        4. Ewa Dumkiewicz-Sprawka
        5. Bożena Pietras
        6. Tomasz Miszczuk
        7. Andrzej Szczepanowski
        8. Beata Korniłłowicz
        9. Antoni Rudnik
        10. Anna Wojciechowska

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – Powiaty ziemskie janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki

      9 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr. 2 kandydaci PIS

        1. Marek Wojciechowski
        2. Jarosław Stawiarski
        3. Bogna Bender-Motyka
        4. Marcin Wieczorek
        5. Zdzisław Podkański
        6. Roman Chwedorowicz
        7. Jan Frania
        8. Tomasz Solis
        9. Krzysztof Michalski
        10. Janusz Bodziacki
        11. Mariusz Adamczyk
        12. Dorota Skrzat
        13. Agnieszka Wróblewska
        14. Halina Solecka
        15. Edward Szwed
        16. Magdalena Niekra
        17. Magdalena Świątkowska
        18. Agnieszka Kaczyńska

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Powiat Biała Podlaska – powiaty ziemskie bialski, łukowski, parczewski, radzyński

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr. 3 kandydaci z listy PIS

        1. Jerzy Szwaj
        2. Krzysztof Głuchowski,
        3. Czesław Sudewicz
        4. Marcin Cabaj
        5. Teresa Grodecka
        6. Grażyna Jaszcz
        7. Hanna Gołoś
        8. Tadeusz Kossowski
        9. Irena Goć-Karaś
        10. Barbara Barszczewska
        11. Anna Soszka
        12. Marcin Duszek

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – Powiat Chełm – powiaty ziemskie chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr. 4 kandydaci z listy PIS

        1. Artur Soboń
        2. Ewa Panasiuk
        3. Piotr Winiarski
        4. Marek Franczak
        5. Henryk Młynarczyk
        6. Lech Tor
        7. Stanisław Kuć
        8. Mirosław Fornal
        9. Aneta Pastuszek
        10. Wiesława Masłowska
        11. Stanisława Orzeł
        12. Leszek Kuczyński

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – Powiat Zamość – powiaty ziemskie biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        W Okręgu nr 5 obejmującym miasto Zamość oraz powiaty biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski i zamojski z ramienia PiS do sejmiku wojewódzkiego kandydują:

        1. Andrzej Olborski

        2. Maria Gmyz

        3. Michał Mulawa

        4. Marek Grzelaczyk

        5. Agata Borowiec

        6. Lech Szopiński

        7. Paweł Podoba

        8. Jan Małysza

        9. Reginald Marek Kawalec

        10. Artur Banach

        11. Magdalena Siemczuk – Braszko

        12. Joanna Bożek

        13. Aneta Książek

        14. Stanisław Bondyra

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Listy do sejmiku lubelskiego we wszystkich okręgach zarejestrowało 8 komitetów: PO, PiS, PSL, SLD, Twój Ruch, Kongres Nowej Prawicy, LPR i Ruch Narodowy.

      Nie możemy głosować na partie które wlaczą z chrześcijaństwem PO,PSL,SLD,Twój Ruch,LPR.
      Zostały nam 3 partie PIS, Ruch Narodowy, Kongres Nowej Prawicy.
      Na którą zagłosujemy my mieszkańcy województwa lubelskiego dyskutujemy pod tym komentarzem

      • cox said

        Z tym KNP też bym uważał. Korwin- Mikke nie raz głosił tezy sprzeczne z nauczaniem Kościoła Katolickiego.

      • Tomasz said

        Do sejmików obowiązuje próg 5% a więc głos na Ruch Narodowy (w sondażach 0-1%) jest głosem straconym.

        • Dzieckonmp said

          A wiec w Lubelskim został nam PIS, choć Ruch Narodowy w lubelskim może mieć w lubelskim ponad 5% poparcia. Lubelskie się wyróżnia na terenie Polski. Ale do Sejmiku chyba nie ma co ryzykować, natomiast do Rad Miast na terenie lubelskiego można śmiało rozważać niektóre miasta zwłaszcza gdzie obsada kandydatami PIS jest mierna tj. słabymi ludźmi.

  4. Dzieckonmp said

    Lubuskie 5 okręgów

  5. Dzieckonmp said

    Łódzkie 5 okręgów

  6. Dzieckonmp said

    Małopolskie 6 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – powiat chrzanowski, powiat olkuski, powiat oświęcimski

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – powiat krakowski, powiat miechowski, powiat proszowicki, powiat wielicki

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Miasto Kraków

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – powiat myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – Miasto Tarnów – powiaty bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 6. – miasto Nowy Sącz – powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.6 lista kandydatów PIS

        1.Witold Kozłowski – Brzezna – PiS, sekretarz powiatu nowosądeckiego
        2.Paweł Śliwa – Gorlice – Solidarna Polska, obecny radny woj, adwokat;
        3. Grzegorz Biedroń – Limanowa – PiS, obecny radn. woj., dyrektor Zespołu Szkół wSłopnicach;
        4.Andrzej Bulzak – Świniarsko – PiS, obecny radny woj., dr psychologii, WSB-NLU;
        5.Marta Mordarska – Nowy Sącz – PiS, obecna radna woj., pełnomocnik prezyd. Nowego Sącza ds. społecznych;
        6.Tadeusz Nowak – Nowy Sącz – Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka, przedsiębiorca;
        7.Maria Rybczyk – Gorlice – PiS
        8.Karolina Gancarczyk – Kamienica – Polska Razem Jarosława Gowina
        9.Małgorzata Staroń – Limanowa – Prawo i Sprawiedliwość
        10.Grażyna Zachradnik – Krynica Zdrój – Prawo Sprawiedliwość, NSZZ „S”
        11.Tomasz Walicki – Grybów – Prawo i Sprawiedliwość
        12.Małgorzata Belska – Nowy Sącz – Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

  7. Dzieckonmp said

    Mazowieckie 7 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – Warszawa (dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów)

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – Warszawa (dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz)

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Warszawa (dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga-Południe, Praga-Północ)

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – miasto Płock – powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

      9 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – miasto Radom – powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 6. – miasta: Ostrołęka, Siedlce – powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

      9 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr. 6 lista kandydatów PIS

        1. Karol Tchórzewski
        2. Krzysztof Jan Żochowski
        3. Teresa Anna Wargocka
        4. Marian Piłka
        5. Krzysztof Filipek
        6. Elżbieta Woźniak-Sionek
        7. Stanisław Sylwester Kamiński
        8. Krzysztof Winiarski
        9. Joanna Bala
        10. Janusz Leszek Baum
        11. Wojciech Jerzy Dobkowski
        12. Zofia Czyż
        13. Mirosław Jan Krzyżewski
        14. Barbara Jadwiga Pieczeniuk
        15. Brygida Czesława Górniaczyk
        16. Robert Bartniczak
        17. Dorota Skrzypek
        18. Ryszard Aleksander Luba

    • Dzieckonmp said

      Okręg 7. – powiat grodziski, powiat legionowski, powiat nowodworski, powiat otwocki, powiat piaseczyński, powiat pruszkowski, powiat warszawski zachodni, powiat wołomiński

      10 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • kpi said

        Przedstawiamy listę kandydatów Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość do Sejmiku Województwa Mazowieckiego w okręgu nr 7, obejmującym powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

        1. Anna Maria Krupka
        2. Anna Ewa Sikora
        3. Piotr Michał Uściński
        4. Krzysztof Kawęcki
        5. Krzysztof Roman Oksiuta
        6. Przemysław Marcin Bryksa
        7. Piotr Wojciechowski
        8. Krzysztof Piechota
        9. Stefan Traczyk
        10. Witold Grzegorz Szpiczyński
        11. Małgorzata Podgórska-Paciorek
        12. Marzena Teresa Małek
        13. Hanna Elżbieta Mierzejewska
        14. Ireneusz Kulesza
        15. Urszula Małgorzata Juhanowicz
        16. Sylwia Maria Czauderna-Jurczyk
        17. Iwona Barbara Niezabitowska
        18. Katarzyna Mazurkiewicz
        19. Damian Dariusz Olszewski
        20. Bartłomiej Sebastian Misiewicz

        zamieszczono: 7/10/2014r.

  8. Dzieckonmp said

    Opolskie 5 okręgów

  9. Dzieckonmp said

    Podkarpackie 5 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okreg 1. – Miasto Rzeszów – powiaty łańcucki, leżajski, rzeszowski

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr 1 lista kandydatów PIS

        1. Wojciech Buczak
        2. Ewa Leniart
        3. Stanisław Kruczek
        4. Mieczysław Miazga
        5. Stanisław Bartnik
        6. Beata Kożak
        7. Jerzy Cypryś
        8. Jan Domarski
        9. Zbigniew Kuźniar
        10. Halina Cygan
        11. Jerzy Paul
        12. Wiesław Dronka
        13. Małgorzata Tołoczyńska-Lekacz
        14. Jacek Kotula
        15. Maria Trojnar
        16. Krystyna Wróblewska

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – powiaty dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.2 lista kandydatów PIS

        1. Władysław Ortyl
        2. Stefan Bieszczad
        3. Czesław Łączak
        4. Leszek Midura
        5. Wacław Szary
        6. Małgorzata Rauch
        7. Fryderyk Kapinos
        8. Łucja Bielec
        9. Teresa Guzy
        10. Elżbieta Mika
        11. Jacek Magdoń
        12. Anna Kantor-Kilian

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

        • Szczepcio said

          Z całą pewnością nie na kandyta nr 2 (stary komuch, startuje z list PIS tylko dlatego, że u nas 50%+ludzi głosuje na Pis,). Kandydat nr 3 również jest niegodny zaufania. Startuje z list Pis tylko dla własnych korzyści. (Mój tata zna go osobiście, oszukał go wiele razy, jego ojciec był milicjantem za komuny.) Ogółem na prawdę ciężko znaleźć uczciwych ludzi na llistach, również PIS (Głównie idą w polityke dla własnych korzyści, a nie z pobudek patriotycznych, co z bólem stwierdzam). ;/

          ——-
          Jeżeli można coś dodać, pochodzę z okolic Dębicy, oddam głos na RN (środowisko „Dębiccy Patrioci”), naprawdę bardzo fajne, młode chłopaki którzy organizują bardzo fajne akcje np. Marsz dla życia i rodziny, Odnowienie nagrobków polskich patriotów na cmentarzu wojskowym w Dębicy. (Miasto robiło ogromne problemy, mimo, że sami wykonali prace i z własnych środków!).

        • Jerzy said

          Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy

          1. JEDYNAK Dariusz Grzegorz
          2. ZIĘBA Tadeusz Mikołaj
          3. PAWEŁCZAK Piotr Roman
          4. DZIOK Jakub
          5. STANISŁAWCZYK Monika Paulina
          6. OCHAŁ Katarzyna Kinga
          7. SAPOŃ Michał Tomasz
          8. SMULSKI Mateusz Andrzej
          9. SZYMASZEK Karolina Barbara
          10. SANECKA Katarzyna Sylwia
          11. SZYMASZEK Magdalena Maria
          12. BOCHNIA Bartosz Jakub

          Komitet Wyborczy Stronnictwa Ludowego „Ojcowizna” RP

          1. KURAŚ Zbigniew Jerzy
          2. ZIELIŃSKI Zbigniew Jan
          3. JAŚKOWSKA Teresa
          4. GAWRON Paweł
          5. LADA-WILK Marta Karolina
          6. PYRKOWSKI Grzegorz Jacek
          7. PIENIĄDZ Monika

        • krono said

          Oddam głos na Annę Kantor-Kilian. Jest mloda, nieuwikłana w uklady. Z tego co widze swietnie najbardziej wykształcona z calej listy. Ma duze doświadczenie. Podkreśla ze nie cierpi korupcji.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Miasto Tarnobrzeg – powiaty kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.3 lista kandydatów PIS

        1. Lucjusz Nadbereżny
        2. Ewa Draus
        3. Andrzej Kaczmarek
        4. Bogdan Romaniuk
        5. Lidia Błądek
        6. Tadeusz Frączek
        7. Genowefa Samołyk
        8. Jan Pyrkosz
        9. Marek Mazur
        10. Monika Hara-Pałkowska

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – Miasto Przemyśl – powiaty jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.4 lista kandydatów PIS

        1. Anna Schmidt
        2. Lucjan Kuźniar
        3. Andrzej Ćwierz
        4. Krzysztof Majcher
        5. Janusz Magoń
        6. Anna Huk
        7. Stanisław Bajda
        8. Teresa Pamuła
        9. Barbara Krajewska
        10. Małgorzata Dachnowicz
        11. Jarosław Brenkacz
        12. Andrzej Wyczawski

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – Miasto Krosno – powiaty bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.5 lista kandydatów PIS

        1. Tadeusz Pióro
        2. Maria Kurowska
        3. Adam Drozd
        4. Dorota Chilik
        5. Wojciech Zając
        6. Władysław Turek
        7. Ewa Sudoł
        8. Jerzy Borcz
        9. Adam Śnieżek
        10. Krystyna Krygowska
        11. Bernard Baran
        12. Anna Ruchlewicz
        13. Adam Berkowicz
        14. Ewa Baranowska
        15. Wacław Krzanowski
        16. Rafał Gużkowski

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

  10. Dzieckonmp said

    Podlaskie 4 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – miasto Białystok

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – Miasto Suwałki – powiaty augustowski, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Miasto Łomża – powiaty grajewski, kolneński, łomżyński, zambrowski

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr. 3 lista kandydatów PIS

        1. Kazimierz Gwiazdowski
        2. Marek Olbryś
        3. Marek Adam Komorowski
        4. Artur Czesław Filipkowski
        5. Agnieszka Barbara Muzyk
        6. Dorota Łynko
        7. Adam Mariusz Niebrzydowski
        8. Szczepan Zalewski
        9. Teresa Grodzka
        10. Wanda Szczęsna
        11. Bogumiła Ewa Ranik
        12. Krzysztof Ryszard Kozicki

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – powiaty białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki

      9 kandydatów wchodzi do Sejmiku

  11. Dzieckonmp said

    Pomorskie 5 okręgów

  12. Dzieckonmp said

    Śląskie 7 okręgów

  13. Dzieckonmp said

    Świętokrzyskie 4 okręgi

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – powiaty opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski

      8 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – powiaty konecki, skarżyski, starachowicki

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Miasto Kielce – powiat kielecki

      9 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – powiaty buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Do sejmiku województwa swoich kandydatów wystawiło dziewięć komitetów: Wspólnota-Patriotyzm-Solidarność, PSL, SLD, Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke, PiS, Ruch Narodowy, PO, Samoobrona oraz Demokracja Bezpośrednia.

      Ale we wszystkich okręgach będzie startowac tylko 7 komitetów.

      Samoobrona nie będzie walczyć o głosy mieszkańców okręgu numer 1 obejmującego powiaty ostrowiecki, opatowski, sandomierski i staszowski. Z kolei Demokracja Bezpośrednia do wyborczej walki stanie tylko w okręgu Kielce-powiat kielecki.

      W wyborach nie weźmie udział Twój Ruch. Świętokrzyski poseł tej partii, Sławomir Kopyciński nie zdołał zebrać kandydatów i skompletować list wyborczych. – Niestety, mimo moich wysiłków i starań nie udało się.

      Tak więc głosowanie na te 2 ugrupowania nie ma sensu.

      Nie możemy głosować na partie które wlaczą z chrześcijaństwem PO,PSL,SLD,
      Zostały nam 4 partie PIS, Ruch Narodowy, Kongres Nowej Prawicy, Wspólnota-Patriotyzm-Solidarność,
      Na którą zagłosujemy mieszkańcy województwa świętokrzyskiego dyskutują pod tym komentarzem

  14. Dzieckonmp said

    Warminsko-Mazurskie 5 okręgów

  15. Dzieckonmp said

    Wielkopolskie 6 okręgów

    • Dzieckonmp said

      Okręg 1. – Miasto Poznań

      6 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 2. – Powiaty chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

      • Dzieckonmp said

        Okręg nr.2 lista kandydatów PIS

        1. Marcin Porzucek
        2. Włodzimierz Ignasiński
        3. Bogdan Fleming
        4. Marek Romaszkiewicz
        5. Cecylia Tadej
        6. Aleksandra Okpisz
        7. Jan Augustyn
        8. Agnieszka Chmielewska
        9. Halina Grochowalska
        10. Maria Idzikowska
        11. Stanisław Bolanowski
        12. Gizela Czerwińska
        13. Ryszard Dorna
        14. Iwona Fidurska

        Proszę pod tym komentarzem podawać kogo wart poprzeć z tej listy.

    • Dzieckonmp said

      Okręg 3. – Powiaty poznański, śremski, średzki, gnieźnieński, wrzesiński

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 4. – Miasto Konin – powiaty koniński, kolski, słupecki, turecki

      5 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 5. – Miasto Kalisz – powiaty kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

    • Dzieckonmp said

      Okręg 6. – Miasto Leszno – powiaty leszczyńki, gostyński, grodziski, Kościański, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński

      7 kandydatów wchodzi do Sejmiku

  16. Dzieckonmp said

    Zachodniopomorskie 5 okręgów

  17. aleks said

    Dobra myśl. Ja optuję za KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność (rzecznik prasowy Paweł Kukiz). Dlatego, że nie powinno sie – upolityczniać Sejmików ani żadnych samorządów. Później wpiszę kandydatów na Podlaskie.

  18. Piotr2 said

    Może to nie ta liga bo kandydat do rady gminy Dziemiany.
    Kierzk Czesław (lat 56) [KWW Andrzeja Nakielskiego]
    Czesław to człowiek na wskroś uczciwy, były nauczyciel, wychował ósemkę dzieci, Boga stawia na pierwszym miejscu w tym co robi. Od wielu lat jest w samorządach lokalnych i nie dorobił się niczego poza kredytem na dom. Wykształcony, napisał książkę „Dalekie horyzonty”. Akcja książki dzieje się w latach od70 do90tych. Książka traktuje o archeologii kreatywnej i o stosunkach społeczno-politycznych za komuny, dlatego ma problemy z wydaniem jej w kraju.
    Dziemianie, wy już Go znacie. Warto postawić na wierzącego i uczciwego.

    Króluj nam Chryste.

  19. obserwator said

    Na stronie: http://www.aferyibezprawie.org zamieszczony został film, w którym DEMASKOWANE są KŁAMSTWA, jakimi PO-sługują się ZBRODNIARZE i OPRAWCY NARODU POLSKIEGO, nikczemnie chwalący się w mediach swoimi „dokonaniami” : http://www.youtube.com/watch?v=XwnZ1DAfSpo . Warto go obejrzeć, by uzmysłowić sobie, JAK CI FASZYSTOWSCY ZBRODNIARZE, MANIPULUJĄ i KŁAMIĄ. oraz zapoznać się z tym, jak ci zydoSScy OPRAWCY pod szyldem „sprawiedliwości”, WYNISZCZAJĄ NARÓD POLSKI! Podawany tam jeden z wielu przykład fałszerstw: http://www.youtube.com/watch?v=4XbfeO8_m4o warto o tym wiedzieć.
    Kiedy Nasz Kraj został napadnięty w 39 roku przez faszystów, to było to jasne i oczywiste DLA WSZYSTKICH , bo tamci DZIAŁALI JAWNIE.
    DZISIAJ MAMY DO CZYNIENIA Z FASZYSTAMI, KTÓRZY UDAJĄ POLAKÓW, BY MÓC NAS OGRABIĆ, ZNISZCZYĆ i WYMORDOWAĆ!

  20. pio0 said

    Jeśli można tu wrzucić, to polecam strony sprawdzające posłów z wcześniejszych lat:

    http://www.sprawdzposla.pl/
    http://www.sprawdzampolityka.pl/

  21. ... said

    Kolejny sukces Orbana, zmiażdżył swoich rywali

    Węgry: rządząca partia Fidesz zdominowała wybory samorządowe
    Kierowana przez premiera Węgier Viktora Orbana prawicowo-konserwatywna partia Fidesz zdominowała wczorajsze wybory samorządowe, zdobywając stano­wiska burmistrzów 22 z 23 największych węgierskich miast – wskazuje wstępne przeliczenie oddanych głosów.

    Reelekcję zapewnił sobie reprezentujący Fidesz dotychczasowy burmistrz Budapesztu Istvan Tarlos, który uzyskał 49 proc. głosów – o 13 punktów procento­wych więcej niż jego główny rywal, były socjalistyczny minister finansów Lajos Bokros. Fidesz uzyskał także 20 mandatów w 33-osobowej stołecznej radzie miejskiej. Lewicowa opozycja zwiększyła natomiast z trzech do pięciu liczbę swych naczelników dzielnic Budapesztu.

    W porównaniu z poprzednimi wyborami samorządowymi sprzed czterech lat swe wyniki poprawiło skrajnie prawicowe ugrupowanie Jobbik, które będzie teraz obsadzać urzędy burmistrza w około 20 miastach – co jest liczbą dwukrotnie większą niż dotąd.

    Frekwencja wyborcza wyniosła 42 proc., czyli o cztery punkty procentowe mniej niż cztery lata temu.

    Wcześniej w tym roku Fidesz wygrał wybory do parlamentu Węgier i do Parlamentu Europejskiego. Węgierscy krytycy i Unia Europejska zarzucają Orbanowi tendencje autorytarne, a również wybory samorządowe odbyły się według zmienionej wcześniej ordynacji.

    http://wirtualnapolonia.com/2014/10/13/kolejny-sukces-orbana-zmiazdzyl-swoich-rywali/

  22. szach said

    co młodzi myślą o obecnej władzy, tego tvn nie pokaże.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d bloggers like this: