Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

PRACA DLA OSOBY WŁADAJĄCEJ JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Posted by Dzieckonmp w dniu 24 Lipiec 2015

PRACA OD ZARAZ

Poszukuję pracownika na stanowisko
Doradca Klienta niemieckojęzycznego

Obowiązki:
• obsługa klienta zagranicznego za pomocą elektronicznych środków
komunikacji
• dbanie o długoterminowe relacje z klientami zagranicznymi
• pozyskiwanie klientów hurtowych
• rozwiązywanie sporów z klientami
• kontakt z firmami spedycyjnymi
• kontakt z pośrednikami płatności (PayPal)
• kontakt z obsługą platformy ebay.de
Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• biegła obsługa komputera w szczególności obsługa programu poczty
elektronicznej, procesora tekstu, arkusza kalkulacyjnego
• systematyczność
• samodzielność
• niekaralność za umyślne przestępstwa lub przestępstwa skarbowe
Mile widziane dodatkowe atuty:
• dobra znajomość innych języków obcych
• znajomość HTML
• znajomość rynku motoryzacyjnego (części samochodowych)
• znajomość prawa konsumenckiego krajowego jak i europejskiego
• gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• pracę na etat (lub ¾ etatu) albo kontrakt albo umowę zlecenie. Miejsce pracy Zgorzelec/Gorlitz. Możliwość zatrudnienia na warunkach niemieckich. Oferujemy dobrą płacę. Możliwość otrzymania mieszkania na czas pracy w Gorlitz.

CV wraz klauzulą pozwalającą na przetwarzanie danych w celach
rekrutacyjnych, numerem telefonu oraz adresem email prosimy przesyłać
na adres
nkallegro@gmail.com

To NIE jest oferta pracy w call center / tele-akwizycji

Sorry, the comment form is closed at this time.