Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

  • Królowa Pokoju

    Królowa Pokoju
  • Uwaga

    Strona używa plików cookies które zapisują się w pamięci komputera. Zapisywanie plików cookies można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się o tych plikach http://wszystkoociasteczkach.pl
  • Propozycja chronologiczna

    • Rok 2019 – Kryzys Rumunia
    • Rok 2020 – fałszywe traktaty pokojowe
    • Rok 2021 – Papież jedzie do Moskwy
    • Rok 2021 – Wojna
    • Rok 2022 – zwycięstwo komunistyczne
    • Rok 2023 – 10 królów
    • Rok 2024 – Antychryst
    • Rok 2025 – Sojusz z wieloma
    • Rok 2025 – Synod
    • Rok 2026 – Henoch i Eliasz
    • Rok 2028 – Ohyda spustoszenia
    • Rok 2029 – Ostrzeżenie
    • Rok 2030 – Cud
    • Rok 2031 – Nawrócenie Izraela
    • Rok 2032 – Kara
    • Rok 2032 – Odnowienie świata
    • Rok 2033 – Exodus
    • Rok 2034 – Zgromadzenie w Jerozolimie
    • Rok 3032 – Gog i Magog
    • Rok 3213 – Koniec świata
    • Nowe niebiańskie Jeruzalem.
  • Ostrzeżenie

    13 kwietnia 2029
    7,6 lat pozostało.
  • Logowanie

  • Odwiedzają nas

    Map

  • Maryjo weź mnie za rękę

  • Jezu Maryjo Kocham Was

Oficjalne statystyki UE dotyczące zgonów po szczepieniu na Covid

Posted by Dzieckonmp w dniu 19 Maj 2021


11519 zgonów

307130 – skutków ubocznych

Według oficjalnych statystyk UE, liczba zgonów i obrażeń spowodowanych czterema głównymi szczepionkami Covid-19 w Europie rośnie bardzo szybko. Oto szczegółowy podział czterech głównych szczepionek, zaktualizowany do 15 maja.

Szczepionka Moderna mRNA (CX-024414)

Grupa odpowiedziZmarłoskutki ubocznezmarło od początku do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego2037010137
Choroby serca344330124134
Wady wrodzone i genetyczne2100
Choroby ucha i słuchu0224064
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)1902
Zaburzenia oka4289286
Choroby przewodu pokarmowego10589443320
Zaburzenia ogólne 137340665481349
Choroby wątroby738211
Zaburzenia układu immunologicznego489142
Infekcje16951969183
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach591772155
Wciąż w trakcie dochodzenia7030840119
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania621572263
Choroby mięśni i przywiązania61170125604
Wzrosty (rak, cysty i polipy)111939
Zaburzenia układu nerwowego3232189138719
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)0903
Problemy z produktem0000
Zaburzenia psychiczne492841695
Zaburzenia nerek i dróg moczowych37891330
Zaburzenia rozrodczości i piersi14318
Choroby płuc i układu oddechowego288691111253
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej2380013274
inne 995337
Chirurgiczne i inne błędy medyczne2224515
Choroby naczyniowe10635446111
     
Suma Moderny3150 martwych13769 skutki uboczne1256 martwych do 27 marca4723 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka Pfizer (Tozinameran) mRNA

Grupa odpowiedzizmarłoskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego573587212395
Choroby serca6891389368782
Wady wrodzone i genetyczne41729
Choroby ucha i słuchu315142785
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)054122
Zaburzenia oka1314163808
Choroby przewodu pokarmowego29761091724188
Zaburzenia ogólne 182465296114714095
Choroby wątroby27641430
Zaburzenia układu immunologicznego2937313215
Infekcje62127073321582
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach7651249340
Wciąż w trakcie dochodzenia2061640137993
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania11662969387
Choroby mięśni 6711788337964
Wzrosty (rak, cysty i polipy)1360324
Zaburzenia układu nerwowego582143862679420
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)830415
Problemy z produktem0904
Zaburzenia psychiczne88135447746
Zaburzenia nerek i dróg moczowych8825450137
Zaburzenia rozrodczości i piersi34711212
Choroby płuc i układu oddechowego66534063812036
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej504067262516
inne9149682
Chirurgiczne i inne błędy medyczne924513
Choroby naczyniowe2131861115899
     
Suma firmy Pfizer5757 martwych123126 skutki uboczne3268 martwych do 27 marca50,699 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka AstraZeneca (ChadOx1 NCOV-19) (szympansy adenowirus):

Grupa odpowiedzimartwychskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego972722331128
Choroby serca2801767104730
Wady wrodzone i genetyczne21817
Choroby ucha i słuchu023770864
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)258115
Zaburzenia oka7335221332
Choroby przewodu pokarmowego10514155347500
Zaburzenia ogólne6534493630722844
Choroby wątroby1992331
Zaburzenia układu immunologicznego93782169
Infekcje1533338671641
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach3812119354
Wciąż w trakcie dochodzenia43248091138
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania3622877386
Choroby mięśni 2529096714723
Wzrosty (rak, cysty i polipy)546211
Zaburzenia układu nerwowego3633526010517026
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)21806
Problemy z produktem027013
Zaburzenia psychiczne19291841304
Zaburzenia nerek i dróg moczowych205808285
Zaburzenia rozrodczości i piersi011490252
Choroby płuc i układu oddechowego2485907792601
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej16798963711
inne4122242
Chirurgiczne i inne błędy medyczne14139869
Choroby naczyniowe148301537916
     
Podsumowanie AstraZeneca2308 martwych165.437 skutki uboczne837 martwych do 27 marca80098 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka Janssen (AD26.COV2.S):

Grupa odpowiedzimartwychskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego747nnbnnb
Choroby serca2962  
Wady wrodzone i genetyczne02  
Choroby ucha i słuchu027  
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)11  
Zaburzenia oka276  
Choroby przewodu pokarmowego10272  
Zaburzenia ogólne 831239  
Choroby wątroby29  
Zaburzenia układu immunologicznego010  
Infekcje770  
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach453  
Wciąż w trakcie dochodzenia18434  
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania922  
Choroby mięśni i przywiązania10757  
Wzrosty (rak, cysty i polipy)05  
Zaburzenia układu nerwowego45870  
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)02  
Problemy z produktem01  
Zaburzenia psychiczne349  
Zaburzenia nerek i dróg moczowych421  
Zaburzenia rozrodczości i piersi023  
Choroby płuc i układu oddechowego23217  
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej190  
inne215  
Chirurgiczne i inne błędy medyczne1567  
Choroby naczyniowe39357  
     
Sumy Janssen314 martwych4798 skutki uboczne  
     
ŁĄCZNIE 4 SZCZEPIONKI:11519 zabitych307,130 skutki uboczne5361 zabitych do 27 marca135.520 skutki uboczne do 27 marca

Statystyki pokazują również, że 75% -80% liczby ofiar przypada na ludność pracującą (18-64) lat. Jest to wyraźne przeciwieństwo samego wirusa, który prawie wyłącznie powoduje choroby lub śmierć u osób powyżej 70. roku życia i niektórych określonych grup ryzyka (takich jak osoby przewlekle chore). Uderzające jest również to, że około trzy czwarte wszystkich ofiar szczepień to kobiety.

Każdy powinien mieć możliwość wyboru Szczepienia lub NIE z własnej woli i nie może być w żaden sposób przymuszany lub zmuszany przez odmawianie niezaszczepionym dostępu do niektórych budynków i działań społecznych, a nawet utratę pracy.

Ponadto każdy obywatel powinien być z wyprzedzeniem informowany o WSZYSTKICH zagrożeniach, w tym o powyższych liczbach, co nadal nie jest robione. Wreszcie, należy również wziąć pod uwagę opinię niezależnych i krytycznych naukowców, poświęcając tyle samo miejsca i czasu na wystąpienia w mediach.

Te szczepionki są wyraźnie NIEBEZPIECZNE prawie w 100% a nie BEZPIECZNE, jak wciąż się twierdzi. 11 519 zgonów i 307 130 chorych w czasie krótszym niż 5 miesięcy to alarmująca liczba, która jest nawet o tysiące procent wyższa niż liczba ofiar każdego roku w wyniku wszystkich innych szczepień. Eksperci ostrzegają również od pewnego czasu, że wiele osób może zachorować (poważnie) dopiero po kilku miesiącach od tych szczepień, zwłaszcza jeśli jesienią ponownie zetkną się z koronami i innymi wirusami układu oddechowego.

Źródło danych: Europejska Agencja Leków

Komentarze 472 do “Oficjalne statystyki UE dotyczące zgonów po szczepieniu na Covid”

  1. Jozef Piotr said

    Wizyta PAD w TURCJI

    Tak godnie nie witano tam żadnego Prezydenta.
    „Poseł Lechistanu nie przybył” przez cały czas rozbiorów było stałą formułą na oficjalnych wydarzeniach w Stambule,ku furii posła Moskwy.
    I oto Prezydent Lechistanu przybył.
    Witany ku furii Moskwy.

    ============================================================================================

    Uroczyste powitanie Prezydenta RP Andrzeja Sebastiana Dudy

    https://twitter.com/i/broadcasts/1RDGlPNQzVdGL

    Małżonki = panie prezydentowe

  2. OSTOJA said

    https://wpolityce.pl/media/552177-porazajacy-raport-jak-niemcy-traktowali-media-polska-press

  3. OSTOJA said

    https://wpolityce.pl/polityka/552243-dramat-lempart-stracilam-wszystko-finansowo-i-zawodowo

  4. Jozef Piotr said

    https://twitter.com/i/broadcasts/1jMKgpweVjqGL

  5. OSTOJA said

    https://www.fronda.pl/a/niemcy-antyszczepionkowcy-coraz-czesciej-nosza-gwiazde-dawida,161203.html

    • Atanazy said

      Dobry pomysł i trafne porównanie. Tak jak i wtedy określa się część obywateli jako drugiej kategorii. Popieram akcję!

  6. Ciocia said

    Myśl z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny
    Wtorek 25 maja 2021

    Miłosierdzie wobec bliźnich
    Dopomóż mi, aby słuch mój był miłosierny, bym skłaniała się do potrzeb bliźnich, by uszy moje nie były obojętne na bóle i jęki bliźnich (Dz. 163).

  7. OSTOJA said

    Aby ugryźć Polskę

  8. OSTOJA said

    Czyżby niemieckie media nie wiedziały, jak wygląda flaga Polski? „Welt” zamieściło we wpisie na Twitterze grafikę, w której pomylone zostały barwy flagi naszego kraju!

    https://wpolityce.pl/media/552311-niemieccy-redaktorzy-nie-wiedza-jak-wyglada-flaga-polski

  9. OSTOJA said

    Dyrektorzy w stołecznym urzędzie miasta zarabiają więcej niż prezydent, premier i ministrowie – wynika z oświadczeń majątkowych za rok 2020 złożonych przez dyrektorów i opublikowanych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej m.st. Warszawa.

    https://wpolityce.pl/polityka/552353-dyrektorzy-w-stolecznym-ratuszu-zarabiaja-lepiej-niz-premier

  10. OSTOJA said

    Głos z Norwegii. Kjell Skartveit: U nas rewolucja LGBT zwyciężyła. Konsekwencje są przerażające

    Norwegia stała się państwem opartym na ideologii obalającej rzeczywistość zakorzenioną w prawie naturalnym, gdzie zróżnicowanie płci oraz stosunek seksualny stanowią podstawowy warunek prokreacji i założenia rodziny. Ideologia ta jest zagrożeniem dla zdrowego społeczeństwa. W moim kraju doświadczamy tego codziennie. Widzimy, że pierwszy krok, czyli zezwolenie homoseksualistom na dostęp do małżeństwa i dzieci, otwiera tsunami żądań.

    Ruch LGBTIQ zarzuca środowisku konserwatywno- chrześcijańskiemu przesadną reakcję. Słuszniejsze wydaje się jednak twierdzenie, że to my (chrześcijanie i konserwatyści) niebezpiecznie bagatelizujemy stan rzeczy. Rewolucja LGBTI nie zna granic, ponieważ dla tej rewolucji to właśnie granice są problemem.

    https://www.fronda.pl/a/glos-z-norwegii-kjell-skartveit-u-nas-rewolucja-lgbt-zwyciezyla-konsekwencje-sa-przerazajace,161990.html

  11. OSTOJA said

    Polacy zatrudnieni w jednej z niemieckich firm transportowych nie otrzymali wynagrodzenia za pracę. Zamiast wypłaty otrzymali paczkę batoników. Licząc na odzyskanie pieniędzy zdecydowali, że jako karty przetargowe zatrzymają firmowe samochody. Koczują w lesie, śpią w samochodach i czekają.

    https://niezalezna.pl/397010-batony-zamiast-wyplaty-tak-niemiecki-pracodawca-zaplacil-polskim-kierowcom

  12. OSTOJA said

  13. OSTOJA said

    Skandaliczne słowa o. Szustaka. Rzecznik episkopatu: Trudno to komentować

    Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski skomentował sposób, w jaki na temat episkopatu i abp Stanisława Gądeckiego wypowiadał się w ostatnim wywiadzie dominikanin o. Adam Szustak. „Słowa wypowiedziana przez o. Szustaka są tak oczywiste, że nawet trudno je komentować” – przyznał ks. Leszek Gęsiak.

    https://www.fronda.pl/a/skandaliczne-slowa-o-szustaka-rzecznik-episkopatu-trudno-to-komentowac,162075.html

  14. OSTOJA said

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: