PROROCZE PRZESŁANIE W NIEPRZEWIDYWLNYCH CZASACH OD ARCYBISKUPA HOSERA DO AMERYKANÓW
Posted by Dzieckonmp w dniu 17 Maj 2022
Stany Zjednoczone zostaną uratowane jeśli …

„Drodzy Amerykanie, zwracam się do was z Medziugorja, z tego miejsca, które lubicie, które często odwiedzacie w normalnych czasach.
Żyjemy w trudnych czasach nie tylko u was, w Stanach Zjednoczonych, nie tylko na świecie z powodu pandemii, ale także w Medziugorju z powodu braku pielgrzymów przybywających z całego świata, zmuszonych do reżimu zdrowotnego. Na świecie brakuje mobilności. I dlatego tutaj, jak wiecie, czcimy Najświętszą Dziewicę Królową Pokoju. I ten pokój chcemy wam wszystkim głosić, tym którzy jesteście blisko i tym którzy jesteście daleko.
Czas, w którym żyjemy, można porównać do bardzo poważnego wydarzenia, o którym mówi Ewangelia. Po śmierci Pana świat pogrążył się w ciemności, jak mówią nam ewangeliści. A potem, kiedy Jezus Chrystus, Syn Boży, Syn Człowieczy, który został posłany, aby nas zbawić, umiera w ludzkich sercach, są one wypełnione ciemnością, a tym samym świat, który spowodował śmierć Jezusa, śmierć życia, wpadł w ciemność.
Musimy przeżyć ten czas próby i musimy czytać to, czego doświadczamy, jako „znak czasu”.
Bóg, który jest nauczycielem historii, który jest nauczycielem naszego obecnego życia, chce nam dać znaki do interpretacji. Ten znak mówi nam: „Beze mnie nic nie możesz zrobić”. Dlatego musimy przywiązać się do Jego obecności w nas i wokół nas, aby rozproszyć ciemność, iść w kierunku światła. On przynosi nam światło. Jak mówi kantyk Zachariasza, On jest słońcem, które przychodzi z góry. A dzisiaj tak bardzo potrzebujemy tego słońca.
Oto moje przesłanie, które wam przekazuję, abyście mogli inteligentnie doświadczać swojej sytuacji w Stanach Zjednoczonych jako inteligencji serca. Chcę sformułować perspektywę: jeśli Stany Zjednoczone obiecają i zaplanują swoje życie w kierunku rozwoju i ochrony życia ludzkiego na wszystkich etapach istnienia, uratują się. Jeśli polityka popchnie was w kierunku negacji ludzkiego życia, wszystko to przyczyni się do zwiększenia tej przerażającej ciemności.
Dlatego jesteśmy nauczycielami świadectwa, aby głosić światu nadzieję, która pochodzi od Boga. Ponieważ Bóg przychodzi do nas z przyszłości. Czeka na nas w nadchodzącym czasie i już nie czeka nas z historii. I idziemy do Niego, aby żyć tym, co nam ofiarował, aby zaznać pokoju z Bogiem i pokoju ze wszystkimi ludźmi. Począwszy od tych, którzy są nam najbliżsi, aż po tych, którzy są daleko od nas.
I dlatego ten czas, w którym czekamy na najlepsze czasy, umocni Was w wierności i odwadze do przejścia przez trudne chwile życia. I niech Najświętsza Maryja Panna, Królowa Pokoju, błogosławi, chroni i kocha bez granic.
Niech Was Bóg błogosławi.
styczeń 2021
Biskup Medjugorje Henryk Hoser.
This entry was posted on 17 Maj 2022 @ 08:03 and is filed under Aborcja, Ciekawe, Medziugorje, Warto wiedzieć. Otagowane: Hoser, list do Amerykanów, Medjugorje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
Komentarzy 69 do “PROROCZE PRZESŁANIE W NIEPRZEWIDYWLNYCH CZASACH OD ARCYBISKUPA HOSERA DO AMERYKANÓW”
Sorry, the comment form is closed at this time.
Maciek Arczyński said
He, he, he… KE wyasygnowała na pomoc dla krajów przyjmujących uchodźców z Ukrainy ~250 mln ojro. Natomiast 300 mld tych samych ojro na restrukturyzację energetyczną w Jewropie. Byznes sie krenci i Niemcy nie dadzą się wyprzedzić w konsumpcji fruktów restrukturyzacyjnych. Ale ciekawe dopiero będzie jak obłowią się na odbudowie Ukrainy? Bo ja pamiętam co różne Kole i Szredery mówiły oficjalnie przed akcesją Polski do UE a co już tak mniej oficjalnie i co robiły po akcesji.
Na miejscu opozycji robiłbym wszystko by być ciągle w opozycji. Szymon Hołownia skarżył się, że Tusku co innego mu mówi w cztery oczy a co innego publicznie. Opozycyjność to dobra rzecz zwłaszcza jak ma się różne apanaże z tego – żadnej odpowiedzialności za państwo a obiecać można wszystko.
cox43 said
No to się ,,wysilili ”, że szok!😂
Dzieckonmp said
Ministrowie zdrowia krajów G7 wezmą udział w ćwiczeniach pandemii w Niemczech, symulując szybko rozprzestrzeniający się i niebezpieczny wybuch „wirusa ospy” pochodzącego z lampartów, donosi BILD.
Ćwiczenia pod hasłem „Lampart gryzie człowieka i przenosi groźnego wirusa ospy”.
https://www.bild.de/bild-plus/politik/inland/politik-inland/pandemie-szenario-leopard-pocken-gesundheitsminister-proben-fuer-den-ernstfall-80132944,view=conversionToLogin.bild.html
Dzieckonmp said
„Wirus Podobny Do Ospy” Rozprzestrzenił Się Teraz Na Hiszpanię, Portugalię I Stany Zjednoczone
http://themostimportantnews.com/archives/a-smallpox-like-virus-has-now-spread-to-spain-portugal-and-the-united-states
Sylwester said
Znany już wcześniej żołnierz mówi że 80% pomocy dla Ukrainy nie dochodzi na front. Dowódcy 53 brygady Armii Ukrainy kradną.
https://mobile.twitter.com/coolfonpl/status/1526930677605728256
Maciek Arczyński said
@Sylwester
A to pewne, że to Ukrainiec? Wśród komentarzy i takie:
„Adaś Niezgódka
@niezgodka_adas
·
14 g.
W odpowiedzi do
@coolfonpl
Dlaczego ten gość, zawsze robi nagrania po polsku, mimo że mówi rzekomo do ukraińców?
——-
Wieslaw
@Wieslaw17569258
·
13 g.
Oddany sercem? Siedzi w ruskim bunkrze i nadaje .Taki k… ukraiński Czeczko. I tak skończy .”
Sylwester said
Akurat zacytowałes wypowiedzi trolowni. Tak to Ukrainiec, pracował w Polsce kilka lat, na koncie na tik toku większość którzy go obserwowali to Polacy, więc mówi po polsku. Konto zostało zawieszone przez SBU po tej wypowiedzi. Radzę trochę poczytać na temat rzeczywistości na Ukrainie z bezpośrednich źródeł omijając propagandę z lewej i prawej strony.
Maciek Arczyński said
@Sylwester
Przy następnym materiale blogowym (wpis nr 2) zadałem parę pytań. W tym jedno mało uprzejme, nie mniej jednak w tym kontekście istotne. Ale inne są merytoryczne.