Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

  • Królowa Pokoju

    Królowa Pokoju
  • Uwaga

    Strona używa plików cookies które zapisują się w pamięci komputera. Zapisywanie plików cookies można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się o tych plikach http://wszystkoociasteczkach.pl
  • Propozycja chronologiczna

    • Rok 2019 – Kryzys Rumunia
    • Rok 2020 – fałszywe traktaty pokojowe
    • Rok 2021 – Papież jedzie do Moskwy
    • Rok 2021 – Wojna
    • Rok 2022 – zwycięstwo komunistyczne
    • Rok 2023 – 10 królów
    • Rok 2024 – Antychryst
    • Rok 2025 – Sojusz z wieloma
    • Rok 2025 – Synod
    • Rok 2026 – Henoch i Eliasz
    • Rok 2028 – Ohyda spustoszenia
    • Rok 2029 – Ostrzeżenie
    • Rok 2030 – Cud
    • Rok 2031 – Nawrócenie Izraela
    • Rok 2032 – Kara
    • Rok 2032 – Odnowienie świata
    • Rok 2033 – Exodus
    • Rok 2034 – Zgromadzenie w Jerozolimie
    • Rok 3032 – Gog i Magog
    • Rok 3213 – Koniec świata
    • Nowe niebiańskie Jeruzalem.
  • Ostrzeżenie

    13 kwietnia 2029
  • Logowanie

  • Odwiedzają nas

    Map

  • Maryjo weź mnie za rękę

  • Jezu Maryjo Kocham Was

Totalni ujawniają okruchy swojego programu wyborczego

Posted by Dzieckonmp w dniu 10 stycznia 2023


Główny ekonomista opozycji Bogusław Grabowski przyszły Minister Finansów (obecnie Członek Rady Gospodarczej przy Donaldzie Tusku) wyjawia, co czeka Polaków, jeśli opozycja przejmie władzę.
Niby nigdzie nie ujawniają swojego programu wyborczego ale gdzie nie gdzie ujawnią troszkę tego co zrobią.

Częściowy program totalnych:
Rozbić Orlen
Dopuścić zagraniczną konkurencję w paliwach do Polski
W dłuższym okresie żadnych firm państwowych nie będzie. Wszystko należy sprzedać za granicę. Nawet firmy zbrojeniowe, lotniska, mosty, autostrady, porty sprzedadzą za granicę.
Podwyższenie wieku emerytalnego, ograniczenie wsparcia dla polskich rodzin, Dodatkowe emerytury nie są potrzebne

Warto oglądać do końca. Pod koniec przyszły Minister otrzymuje pytanie – Mamy w Polsce małe bezrobocie jak sytuacja będzie wyglądała za 5 lat?

Przyszły Minister odpowiada: Za 5 lat będzie jeszcze niższe dlatego my wygramy i zmienimy to co sprawi że bezrobocie będzie rodło a nie spadało.”

Nikt nie lubi przepłacać, ale ataki na spółkę państwową Orlen za to że zarabia i przynosi duże wpływy do budżetu w obecnej sytuacji gopolitycznej, gdy państwo ma do wydania gigantyczne sumy na zbrojenia uważam za draństwo, godne antypolskiej opozycji.

Swoją drogą myślę że już zrozumieliście jak za niedługo będzie wyglądała Polska i jak się nam będzie w Niej żyło. Wszyscy od 30 lat wzwyż dobrze pamiętają jak się żyło.

Podsumowując: Idiotyzmy, które wygaduje ten pseudoekonomista są szokujące… Ta banda, gdyby doszła do władzy, rozpieprzy Polskę w trzy miesiące oddając ją na pastwę niemiecko-sowieckiej sitwy.

Komentarze 123 do “Totalni ujawniają okruchy swojego programu wyborczego”

  1. pio0 said

    Światowy RZĄD, Nowy Porządek? – ks. Dominik Chmielewski


    Ku Świętości

  2. pio0 said

    MODLITWA ŚW.JANA PAWŁA II O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

    Maryjo,która jesteś pierwszą służebnicą jedności Chrystusowego Ciała ukształtowanego pod Twoim macierzyńskim sercem, pomóż nam. Pomóż nam, pomóż wszystkim wiernym, którzy tak boleśnie odczuwają dramat dziejowych podziałów chrześcijaństwa, odnajdywać wytrwale drogę
    do jedności Ciała Chrystusa poprzez bezwzględną wierność Duchowi Prawdy i Miłości, który został im dany za cenę Krzyża i Śmierci Twojego Syna. Amen

  3. pio0 said

    Za Co Dziś USUWA Się Księży, Jak Sobie z Tym Radzą i Inne SPRAWKI


    Dawid Mysior TV

  4. pio0 said

    Adminie zerknij w spam, dzięki.

  5. pio0 said

    Pamiętajcie, że odbędzie się w dniach 16-20 stycznia Światowe Forum Ekonomiczne w Davos.
    Z tego co czytałem to nasz Prezydent ma być i premier, dajcie znać jak będziecie mieli jakiś ciekawe info.

    Hasło tegorocznego Forum
    „Historia w punkcie zwrotnym – polityka rządów i strategie biznesowe”
    W rozmowach nt. światowych problemów, m.in. wojny na Ukrainie, pandemii Covid-19, zmiany klimatu i kryzysów ekonomicznych weźmie udział blisko 2500 osób – polityków, przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych i naukowców.

    Tu ze str. Prezydenta
    https://www.prezydent.pl/dla-mediow/zapowiedzi-prasowe/udzial-prezydenta-rp-w-swiatowym-forum-ekonomicznym-w-davos,63191

  6. Prio said

    Co się stało z prawdziwą s. Łucją? Co z ukrytą 3 Tajemnicą Fatimską?
    https://gloria.tv/post/v2cV4onqBui63m4Q63Tqeze2D

  7. La Salette said

    Wczoraj w Watykanie miały miejsce uroczystości pogrzebowe kardynała Pella. O uroczystościach w Bazylice odmówiłem Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przez cały dzień była piękna pogoda. A dziś od rana pochmurnie i pada mrzawka. Tylko po 15 po Koronce do Bożego Miłosierdzia chmury na chwilę się rozstapiły i zaświeciło słońce.
    Miał miejsce jeszcze przykry Incydent.
    Byłem jeszcze na mszy Świętej przed głównym Ołtarzem Bazyliki, w pierwszej ławce z prawej strony.
    Było relatywnie dużo ludzi.
    Do Eucharystii przystąpiło wiele osób jeśli nie wszyscy i wszyscy Eucharystię przyjeli na Rękę i na stojąco. Na moich oczach z uwagi że byłem w pierwszej ławce upadła na podłogę Eucharystia i to Dwukrotnie, raz podniósł Stewart raz Celebrans.
    Dwie osoby i tylko dwie… przyjeły Eucharystię na klęcząco Kobieta i ja na końcu…

    • La Salette said

      …W Centrum chrześcijańskiego świata…
      Tylko dwie osoby przyjmują Eucharystię z zewnętrzną postawą czci..

    • Prio said

      Wierny jesteś Bogu La Salette, tak wszyscy katolicy powinni postępować.

      Pan Jezus i Najświętsza Maryja ostrzegała i prosiła ludzi o godne przyjmowanie komunii świętej. Ludzie tego pokolenia wiedzą jednak lepiej od Pana Boga.

      Nigdy nie przyjmujcie Eucharystii na stojąco mimo że do ust, ale jeżeli przyjmujecie komunię świętą na rękę jesteście winni jesteście świętokradztwa, bo bezcześcicie ciało Naszego Zbawiciela.

  8. La Salette said

    Zachęcam do poznania jednej z najstarszych Ikon, św. Łukasza, „nie ludzką ręką uczyniona” Pierwowzór i Matka wszystkim Ikon
    Madonna Advocata Nostra

  9. Mama600% said

  10. Dzieckonmp said

    w Niemczech nie ma praworządności

  11. Mnietek said

  12. Mnietek said

    Grubo – Chiny oświadczają że NATO jest zagrożeniem dla światowego porządku

    • Hoplita said

      Noo, bardzo grubo, oświadczenie wysłali…. Ktore z kolei? 100 tysięczne? Wiesz co to chińskie ostrzeżenie? To cos za czym nic nie idzie poważnego. Zreszta po porażce Putin nikt wschodu czy azji nie traktuje powaznie. Nie sa żadnym zagrozeniem. Nie podniecajcie sie.

  13. Mnietek said

  14. Prio said

    Mnietek i Pan Bronek łapki lecą wam w górę, tylko nie o to chodzi.

    Pytam się dlaczego ludzie z Polski tam jeżdżą.

    Przecież ten anty-człowiek mówi o tym od ponad 50 lat. Już otwarcie mówią co zamierzają zrobić z wolnymi ludźmi i całą ludzkością. Pytam się dlaczego faryzeusze udający katolików i wszelka szumowina zwana politykami, jeździ do Dawos i do innych miast na świecie, oni go publicznie chwalą i słuchają jak jakiegoś guru, przecież jego miejsce jest gdzie indziej.

    • Mnietek said

      Bo jak nie trzymasz ręki na pulsie, to zostajesz z ręką w nocniku

      • Prio said

        Ja na blog nie wchodziłem prawie cały rok od wybuchu wojny na Ukrainie gdzie, zdecydowanie sprzeciwiłem jej rozpoczęciu i prowadzeniu jej w taki sposób.

        W tamtym czasie nie pisałeś pod obecnym Twoim nickiem, wydawać się by mogło że coś Sobą reprezentujesz, ale Twój wpis <<Bo jak nie trzymasz ręki na pulsie, to zostajesz z ręką w nocniku << , świadczy że jesteś człowiekiem małej wiary i daleko ci szukać miłości do bliźniego.

        Ja wiem w jakim czasie przyszło nam żyć, wiem że za naszego pokolenia nastąpi Paruzja, ale dużo ludzi na tym blogu nie wspominając o świecie niewiele wie, bo śpią, dlatego w komentarzach pisz prawdę a, zło nazywaj po imieniu złem, wtedy Bóg Ci wynagrodzi.

  15. Dzieckonmp said

    Klaus Schwab dosłownie mówi nam, co będzie dalej

  16. leszek109 said

    Czy ktoś wie, co się stało z czasopismem „Miłujcie się!”?
    Z jakich przyczyn przestało ukazywać się i dlaczego powstało nowe czasopismo „Trwajcie w miłości”?
    Na stronie https://milujciesie.pl pojawiło się oświadczenie Zarządu Towarzystwa Chrystusowego, ale ono nie wyjaśnia przyczyn, co się stało.
    Czy jest sens wpłacać darowizny na łudząco podobne „Trwajcie w miłości” na nowe konto nowej Fundacji JPII?
    O co tu chodzi?

    • Mnietek said

      Nie wiem. Był też miesięcznik „Egzorcysta”, który zniknął z kiosków i internetu jakiś rok temu…

      • Andy said

        Zle sie dzieje. Po wielu latach przestal tez sie ukazywac w jezyku polskim Salezjanski miesiecznik Don Bosco

  17. Dzieckonmp said

    ruskie prą do przodu

    Wybuch na gazociągu łączącym Łotwę i Litwę.

    https://pbs.twimg.com/media/FmXpe-KXkCgycpC?format=jpg&name=900×900

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: