Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

Prośby o modlitwę

Proszę gorąco o modlitwę, gdyż jest mi bardzo przykro i smutno z tego powodu, iż będąc w domu mam potrzebę i bardzo pragnę spotkania z Jezusem, gdy przybywam przed oblicze Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie zaczynam odczuwać pośpiech, nie zadowolenie i coś co mnie wypycha z Kościoła. Jest to sytuacja, której doświadczam od bardzo dawna. Obecnie również dość często sięgam po alkohol mimo, że jestem osobą uzależnioną od alkoholu, a przy tym towarzyszy mi czasami grzech nie czystości. To wszystko rodzi we mnie zniechęcenie do modlitwy oraz myślenie, że Pan Bóg jest głuchy na moje prośby. Czuję się bardzo często smutny, bezradny, bezsilny i zniechęcony.

Andrzej – Ełk

————————————————————————————————————–

Bardzo proszę abym rychło otrzymał dwie łaski od Pana Boga przez posługę Kościoła: O łaskę małżeństwa sakramentalnego z Eweliną, aby nasze małżeństwo było na wzór Świętej Rodziny. I o łaskę święceń diakonatu.

Abyśmy oboje przynosili dobry owoc Bogu, Kościołowi, ludziom.
Serdeczne Bóg zapłać.

————————————————————————————–

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Proszę o pilną modlitwę dla ks.Michała, który jest teraz sądzony przez Sąd Kościelny za to, że odmówił
udzielenia Komunii Sw. na rękę…
Szczęść Boże !
Andrzej Postek

———————————————————————————————————-

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczo – przebłagalną w następujących 10 intencjach:
1. „przebłagalna o darowanie kary doczesnej dla Tomasza Śliwińskiego”, 2. „przebłagalna o odwrócenie Świętego, sprawiedliwego i słusznego gniewu Bożego od Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny”, 3. „przebłagalna o Boże Błogosławieństwo dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny”, 4. „przebłagalna o uwolnienie z negatywnych skutków grzechów przodków Tomasza Śliwińskiego z rodu Śliwińskich i Witasów”, 5. „przebłagalna o wyzwolenie dla Tomasza Śliwińskiego z więzów wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych”, 6. „przebłagalna o całkowite uzdrowienie ciała-trwałe zdrowie dla Tomasza Śliwińskiego”, 7. „przebłagalna o poprawę sytuacji finansowej i życie w obfitości oraz dobrobycie dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny”, 8. „przebłagalna o pieniądze na kupno mieszkania w Lublinie, także na urządzenie i utrzymanie tego mieszkania dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny”, 9. „przebłagalna o uwolnienie od bliższej (to są alkoholicy, chorzy psychicznie i ludzie agresywni) i dalszej rodziny żony (przez którą wiele wycierpiałem w życiu) dla Tomasza Śliwińskiego”, 10. „przebłagalna o uzdrowienie drzewa genealogicznego Tomasza Śliwińskiego”.
Ps. Bóg zapłać za modlitwę w moich intencjach i szczęść Boże dla Was! Z wyrazami szacunku, Tomasz Krzysztof Śliwiński

—————————————————————————————————–

W niedzielę jest święto Matki Bożej Fatimskiej. Tego też dnia będziemy z narzeczonym ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską przed Bogiem. Bardzo proszę o modlitwę za nas w tym dniu.

Pozdrawiam
Z Panem Bogiem +
Katarzyna

———————————————————————————————–

Proszę aby moje modlitwy zostały wysłuchane. Niech to o co proszę już
się spełni i niech będzie na chwałę Bożą, błogosławione przez Boga i
ludzi.

————————————————————————————————

Proszę gorąco o modlitwę, gdyż jest mi bardzo przykro i smutno z tego powodu, iż będąc w domu mam potrzebę i bardzo pragnę spotkania z Jezusem, gdy przybywam przed oblicze Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie zaczynam odczuwać pośpiech, nie zadowolenie i coś co mnie wypycha z Kościoła. Jest to sytuacja, której doświadczam od bardzo dawna. Obecnie również dość często sięgam po alkohol mimo, że jestem osobą uzależnioną od alkoholu, a przy tym towarzyszy mi czasami grzech nie czystości. To wszystko rodzi we mnie zniechęcenie do modlitwy oraz myślenie, że Pan Bóg jest głuchy na moje prośby. Czuję się bardzo często smutny, bezradny, bezsilny i zniechęcony.

Andrzej – Ełk

——————————————————————–

Błagam o modlitwę rozbite małżeństwo Violetty i Andrzeja, aby Mateńka Przenajświętsza wyprosiła u swego Syna pomoc dla mnie i dzieci. Żeby mąż wrócił do nas i odmieniło się jego serce i myśli, by zrozumiał swoje błędy i potrafił je naprawić. Proszę też o opiekę Matki Przenajświętszej. abym miała zdrowie, stałą prace, która pomoże mi utrzymać dzieci i dom. Proszę też o wyzwolenie z chorób Małgorzaty i o wsparcie dla Aldony i Rafała.

——————————————————————

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą do Boga i Matki Bożej-o błogosławieństwo dla naszej rodziny.Abym miała siły walczyć z przeciwnościami losu.Proszę też o modlitwę za moje ukochane dzieci aby trwały w wierze i nie zeszły na złą drogę.Aby dzieci wybaczyły że często brak nam jedzenia choć staram się jak tylko mogę..Bóg zapłać-MAŁGOSIA NOWICKA

——————————————————————–

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę w intencji Angeliki która uciekła z domu i mieszka z chłopakiem,nie reaguje na prośby by zmienić życie.Polecam Zbuntowana Kamile.Obiecuje stałą modlitwę za tych co mnie wspomogą modlitwa! Józef

—————————————————————-

proszę o wsparcie modlitewne za małżeństwo Magdy i Grzegorza,Agaty i Lucjana oraz łaskę nawrócenia dla nich-o uleczenie Grzegorza ze wszystkich zranień,zniewoleń,złych nałogów i pokus oraz radość życia – o ulgę w cierpieniu Janinie w bólach kręgosłupa-o potrzebne laski dla rodziny.

———————————————————————

Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra – o uzdrowienie z choroby chondromolacji rzepki.Jest po operacji, która nie przyniosła żadnej poprawy, wręcz przeciwnie. Nie może chodzić, a przecież musi wychować swoich dwóch synów. Choroba przeniosła go do innego świata. Jego bezradność i lęk przejawia się na każdym kroku.
W imieniu jego dzieci /8-miesięcy i 9 lat/ proszę Cię Maryjo o łaskę zdrowia dla niego. Prosi Marianna.
——————————————————————————

Proszę WAS o gorącą modlitwę za Wioletę i Marka.

Proszę o wstawiennictwo o ratowanie naszego małżeństwa, łaskę przebaczenia mężowi, dla mnie , o uzdrowienie myśl męża związanych z inną kobietą, oraz o uzdrowienie naszych relacji.

PS.

Od kilku miesięcy mieszkam z dziećmi sama: synek 2 lata i córka 4,5roku.

Nasze małżeństwo od początku nie układało się prawidłowo, ciągłe sprzeczki o głupoty, kłótnie , niezadowolenie z mojej strony, oschłość, brak czułości, brak rozmów. Tak się to jakoś ciągnęło przez 7 lat. Aż do momentu , gdy dowiedziałam się że Mąż mnie zdradzał od 1,5 roku. W zeszłym roku w październiku wszystko przypadkowo się wydało. Na początku była czarna rozpacz, rozżalenie i ból. Tym bardziej że On wcale nie chciał wracać, nie nalegał na powrót, nie przepraszał , bo uznał , że to przez moje zachowanie doszło do romansu. Na 3 miesiące wprowadził się do mniej, potem się chyba pokłócili, nie mieszkają razem, ale nadal spotykają się czasem.

Po jakiś czasie moje emocje trochę opadły i tłumaczyłam sobie , że teraz bez NIEGO jest lepiej, ciszej, bez awantur, krzyków,- wmawiałam sobie że jestem szczęśliwa mieszkając sama z dziećmi, powiedziałam mu nawet , że nie wyobrażam sobie żyć z nim po takim ciosie, ale i on nie miał zamiaru się o mnie starać .

Ostatnio byłam na mszy o Uzdrowienie w Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli i wtedy zrozumiałam że gdzieś w głębi tak naprawdę to bardzo, bardzo pragnę odbudować nasze małżeństwo, ze względu na nasze małe dzieci, na mnie, na nas. Tak naprawdę to ciągle go kocham , nie wiem tylko czy on czuje coś do mnie, bo tego nie okazuje , jest zimny jak lód. Jedynie do dzieci zmienia swoja tonację głosu i emanuje cierpliwością i miłości.

Błagam o modlitwę z nas.

Z góry dziękuję

Wioleta

O zdrowie dla męża Jana i zerwanie z nałogiem nikotynizmu,
o szczęśliwe zakończenie sprawy sądowej dla Karola.
o modlitwę prosi żona i matka
Mirosława z Księżopola

————————————————————————————

Błagam Mateńko uproś u Syna Swego pomoc dla mojej bratowej ,zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nas

————————————————————————————————————————-
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Sary. Ma 9 lat i nic nie chce jeść. Jest chyba najlżejsza i najchudsza w swojej klasie. Martwimy się z żoną o nią, bo mimo, że nie brakuje nam pożywienia, to córka nie ma apetytu w ogóle!
——————————————————————————————————————-
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Proszę Boga o naturalną i szybką śmierć. Nie dosyć, że jestem po bardzo ciężkim wypadku samochodowym, 9 operacjach, kilkanaście chorób, a więc bardzo cierpię fizycznie, to do tego przez teścia, cierpię „psychicznie”. Mój teść to alkoholik i człowiek chory psychicznie! Człowiek przykry, mściwy i nienawistny! Zabił (zapił na śmierć) swego syna (i gdyba nie ja i żona, to by nie pochował swego syna), teraz mnie „wykańcza”. Przez niego żyję w ciągłym napięciu i w stresie! Jest to człowiek, który nigdy sam od siebie nie powiedział: „przepraszam, proszę ,czy dziękuję”. Nie mam poczucia bezpieczeństwa i nie mam dokąd uciec. Całe życie się mnie czepia (synowej, która się bardzo źle prowadziła – nie powiedział nawet jednego słowa!), a za moją dobroć odpłaca mi się złem. Niech On żyje 100 lat, a ja chcę umrzeć! Ja już nie daję rady! Ten krzyż jest ponad moje siły. Szczęść Boże, Tomasz
————-
Serdecznie proszę o modlitwę w mojej intencji – uzdrowienie mnie z bardzo silnej nerwicy pęcherza i o pokój serca. Ja już nie daję rady psychicznie i fizycznie. Ten Krzyż jest ponad moje siły. Boję się o przyszłość moją i mojej rodziny. Szczęść Boże Wam!

————-

Szczesc Boze

Pozdrawiam serdeczniei BLAGAM o modlitwe w przedstawionej intencji

Jezu RATUJ , blagam przez Twoja Matkę Maryję , w Tobie cala NADZIEJA . Usłysz Panie moje wołanie , giniemy w długach, nie mamy czyn oplacic mieszkania , scigaja nas windykatorzy , idą swieta , a my stoimy przed murem , po ludzku nie ma szans . Jezu RATUJ !!!!! BLAGAM!!!!! SOS !!!

z darem modlitwy Teresa

———–

Właśnie odwiozłam córke Justynę do szpitala chorób płuc, jest w ciężkim stanie proszę o modlitwę a Boga o Miłosierdzie i ratunek. Matko Boża Ty wiesz, że to Twoja córka, bo urodzona w Twoje Niepokalane Poczęcie, proszę Cię Matko spraw aby Justynka obchodziła swoje 21 urodziny 8-go grudnia w Kościele dziękując Ci w tej Świętej Godzinie za uratowanie życia. Boże bądź wola Twoja, jako w Niebie tak i na ziemi.

——————————————————————————————————————-

Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę wstawienniczą do Boga, Jezusa Chrystusa, Ducha Świtego i Matki Bożej o błogosławieństwo, miłosierdzie i łaskę, w rozwiązaniu kłopotów finansowych i uwolnienie od długów. Bóg zapłać.

Bogusia z Warszawy

——————————————————————————————

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Jarosława aby się nawrócił i abywrócił do mnie i naszych dzieci,proszę o modlitwę abym była cierpliwa w oczekiwaniu zawierzam Ci Panie Jezu swoje problemy i ufam że wszystko dobrze się skończy. Marlena

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guzów w piersi
Jadwiga

===================================================

Szcześć boze.. goraco prosze o modlitwe abym miala siły walczyc z przeciwnosciami losu.. aby moj łukasz zrozumiał ze mnie kocha i tylko mu na mnie zalezy i zeby wrocił. ja bede czekała i gorliwie sie modliła o to.. abysmy byli szczesliwi tak jak zawsze..bardzo prosze o ta modlitwe.. jest to naprawde dla mnie bardzo trudna i stresujaca sytuacja. prosze o wstawiennictwo u naszego ojca.. dzis przez wstawiennictwo matki bozej rozancowej otrzymalam siły  aby dalej moc isc. i naprawde tego doswiadczylam .. prosze aby przemiły bog mnie nie zawiodł i mnie wysłuchał.. przez chrystusa pana naszego amen. Bog zaplac.

——————————————

Gorąco prosze o modlitwe wstawienniczą w intencji nawrócenia mojej
mamy,poczęcie przeze mnie syna(mamy dwie córeczki) oraz o wymarzoną
prace dla mojego męża i o dary Ducha Sw. dla nas.

Panie prosze pomóż nam.

——————————-

Matko Boża wstaw sie za mną u syna Twojego Pana naszego Jezusa Chrystusa ,aby mógł spełnić moje błaganie o powrót mojego męża do domu..żeby zrozumiał ze rodzina jest najważniejsza a nie swoje samolubne zachcianki.Żeby pokazał ,że chce, że kocha mnie i dzieci ,że jesteśmy dla niego wszystkim i zmienił swoje postępowanie.Obiecuję również ,że jeżeli cokolwiek robiłam nie tak w tym związku postaram sie poprawić i zmienić,ale mąż musi tego chcieć-pokazać że chce.Proszę ,żeby nie doszło do rozwodu ani żadnych więcej kłótni.

Dziękuje Panie za moje dzieci ,które są śliczne i zdrowe.Za to ,że po tylu latach błagania o  to żeby mój ojciec przestał pić umiłowałeś sie nade mną i moja rodzina.To tylko można zawdzięczać Twojej łasce.Mam cały czas nadzieje na jego nawrócenie.Proszę ,żeby problemy emocjonalne mojej starszej córki znalazły kres i aby zaczęła nawiązywać przyjaźnie i znajomości i nie była juz wiecznie sama i nielubiana.Proszę o zdrowie dla nas wszystkich, całej mojej rodziny i potrzebujących, pomoc w sprawach finansowych, które mimo ,że nie są ważne ale w dzisiejszych czasach niestety bardzo potrzebne.

Dołączam swoje modlitwy za spełnienie próśb wszystkich potrzebujących pomocy i wsparcia -szczególnie do prośby babci małego Adasia o życie i zdrówko dla tego dzieciątka a wierze ,ze w przyszłości on sie za to odwdzięczy;)

mam nadzieję ze moje błagania zostaną usłyszane.Matka i żona (jeszcze żona)

—————–

Jest wielka prośba o modlitwę,jeśli możesz zaangażuj znajomych:
nasza koleżanka z Wody Życia, Ania Kłąb, wczoraj trafiła do szpitala z bólem brzucha, po czym została sparaliżowana od pasa w dół. Potem zaczęło się przerzucać na ręce i mózg. W nocy była w śpiączce farmakologicznej, teraz jej stan bardzo się pogorszył. Została podłączona do respiratora. Modlimy się o cud uzdrowienia.
Dzięki.
„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)
„Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich». (Mt 18,19-20)
Proszę poinformuj znajomych.
Ania
=================================================================
Panie Jezu, błagam Cię o darowanie mi kary doczesnej za moje grzechy, uzdrowienie mnie z wszystkich moich chorób, o poprawę sytuacji finansowej dla mojej rodziny, o uwolnienie mnie od wszelkich utrapień, cierpień, niepowodzeń i od wszystkich nieprzyjaciół – widzialnych i niewidzialnych – od ludzi złych, mściwych i nieżyczliwych mi oraz o tę wielką łaskę, abym mógł kupić mieszkanie w Lublinie – za swoje pieniądze – je wyposażył i mógł utrzymać. Jeśli nie chcesz mi tego dać, to proszę o zamianę mi tej kary – na odbywanie tego w czyśćcu.

Błagam o modlitwę za mego brata Michała by się nawrócił, by stał się dobrym człowiekiem, zaczął szanować innych, by Matka więcej nie musiała ronić łez za niego z powodu pogardy i braku szacunku, do niej, a także proszę o modlitwę za jego żonę Monikę która spowodowała w moim bracie wielka nienawiść do Matki i Jego rodziny, by ich serca skruszały i stały się miłosierne.

============================

proszę o to dziewczynę ktura będzie mnie kochać takim jakim jestem i razem będziemy rosławiać imie panna żebyśmy stworzyli rodzinę katolicą z potomstwem i zeby nasze dzieci były dobrymi katolikami
proszę o modlitwe zamnie zeby moje zycie nabrało sensu …
proszę o to zeby moi rodzice zofia i mieczysław kochali się zeby się nie kłucili
proszę o to żeby mój tata mieczyśław i brat sylwester przestali pić
proszę o to aby moja siostra agnieszka i jej chłopak tomasz  zeby wkońcu stworzyi rodzinę katolicką i zeby doczekali się potomstwa i żeby staneli przed bogiem i przysiegi sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską

========================================

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Rafała aby się nawrócił i aby
wrócił do mnie i naszych dzieci,proszę o modlitwę abym utrzymała krzyż
który dźwigam, proszę o modlitwę aby moja firma zaczęła przynosić
zyski,Czasami nie mam już siły trzymać tego co na mnie spadło, czasami
nasuwa mi się pytanie dlaczego dobro przegrywa? Zle się dzieje w mojej
rodzinie, ale poruszyłam i niebo i ziemie aby wróciła miłość i
odpowiedzialność za swoje czyny, Panie Boże przecież bez Ciebie nic nie
uczynimy, jesteśmy słabi Nie milcz proszę.usłysz moje wołanie, mój
krzyk, mój ból, mój płacz, czekam na zmartwychwastanie a żyję twoim
Miłosierdziem

Dziekuję i przepraszam ale sama jestem, wszedzie wkolo żądza pieniądza i
egoizm

pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie , dla mojej dziewczyny Patrycji i dziecka Klaudii i dla całej naszej rodziny.Proszę o modlitwę abym stworzył dom rodzinny i zapewnił godne warunki na miarę Twoich oczekiwań.Jeśli zgodny z wolą Twoją jest wyjazd nasz za granicę to błagam pomóż Nam.Proszę Cię Matko Boża pomóż nam stworzyć związek abyśmy się rozumieli ,kochali i byli ze sobą do końca życia.Połącz serca nasze.A gdy nie będziemy mieli siły to ześlij anioła stróża który da nam otuchy i napełni nasze serca miłością. Marcin z Łodzi.

Maryjo moja ukochana ,Pani nasza, byłam u Ciebie w wielu miejscach i
w Medjugorje tez, błagam spraw, żebyśmy byli zdrowi na duszy i na ciele.
Pomóż nam w sprawnie tych wyników prześwietleń syna. Uproś mu łaskę dobrej
pracy i ubłagaj Swojego Syna, żeby wybaczał nam nasze grzechy i zaniedbania.
Proszę o siłę ,żebym gorliwiej modliła się do Ciebie, wybacz mi, że nie
jestem taka jak mogę byc. Nie czuję radości w sercu. Pomóż Pani Ukochana
mniei moim dzieciom, ich rodzinom i wnukom. Dziękuję Ci za otrzymane łaski .Janina

Za Marcina i Martę, o łaskę wybaczenia, zrozumienia, pojednania i dar potomstwa. O uratowanie i ocalenie ich związku.

Za Jana, Jadwigę o łaskę zdrowia i zgodę w rodzinie.

Za Andrzeja i Marię o zgodę w rodzinie i błogosławieństwo Boże dla dzieci

Za Roberta i Kasię o uratowanie ich związku i zgodę w rodzinie, oraz
za Kubę, ich syna o łaskę nawrócenia.

Za Artura i Gosię o potrzebne łaski w rodzinie, uwolnienie od nałogu.

Za Krzysztofa i Teresę, o zgodę w rodzinie.
Za Anetę i jej męża o łaskę pojednania i uwolnienie od nałogu.
Za Łukaszka, Monikę, Asię, Karolinę, Anię, Marysię, Zosię o pomoc w nauce
Za chorą mamę ks. Zbigniewa, o łaskę uzdrowienia.
Za Oskara, Kubę, Sylwię, Karolinę, Beatę, Elizę, Agnieszkę, Justynę,
Marzenę, Martę o łaskę uwolnienia z nałogów
Za ks.Mirka, ks.Marka, ks.Darka, ks.Jacka, ks.Piotra ks.Michala, Grzegorza o łaskę
gorliwości i świętości na drodze kapłańskiej.
Za s.Barbarę, s.Augustynę, s.Wieslawę, s.Danutę o gorliwośc i wytrwanie w powołaniu.
Za Sławka o uzdrowienie duchowe i fizyczne. O uwolnienie od zła panującego w jego rodzinie.
15. Proszę o modlitwę za moją Rodzinę , o uwolnienie mojego męża z nałogu
alkoholizmu i o łaskę przebaczenia, żebym mogła mu wybaczyć wszystkie krzywdy,

które nam wyrządził kiedy pił. Aneta
16. Matko Jezusa mego Pana mam nieczyste serce, wiele zmieniłam dzięki Twojej

pomocy, ale wciąż jestem pożądliwa, kocham pieniądze, nienawidzę matki mego męża,

nie potrafię… kocham drugiego, nie mam pokoju w sercu. proszę o Dary Ducha

Świętego, proszę wstaw się za mną u swego Syna i poproś aby mnie uzdrowił,

aby dotknął .chorych miejsc mego serca. jesteśmy gotowi, aby odwiedzić Ciebie

zaproś nas i pobłogosław nam abyśmy z Pawłem żyli jak Ty żyłaś w Nazarecie. Gosia
17. bardzo proszę Siostry i Braci o modlitwę za moją grupę modlitwy Odnowę,

za wszystkich jej członków, oraz w ich intencjach, by Maryja pomogła nam

wymodlić przetrwanie naszej grupy oraz aby udało nam się zorganizowac

seminarium w kwietniu 2011, o to byśmy mogli prowadzić Msze Św Wotywną

o Duchu Św. Proszę o modlitwę za Małgorzatę o łaskę uwolnienia i nawrócenia,

o dobro w jej sercu i o to by nie szkodziła innym, za moją mamę o łaskę spokoju,

radości i spokojnego podchodzenia do życiowych spraw o uzdrowienie z choroby

serca oraz opiekę Maryi dla mnie, o łaskę uzdrowienia z bezdechu i chorego

serca dla mnie także, o spokój w pracy i domu, o to bym dobrze wykonała pracę

którą mam teraz do zrobienia. Proszę o modlitwę za 90 letniego O. Franciszka

o spokojną śmierć i dobrych ludzi wokoło a jeśli Pan Bóg da to o długi lata

z nami, za Ks Andrzeja o uzdrowienie z boreliozy i alergii oraz o potrzebne

łaski, za Ks Krzysztofa opiekuna naszej grupy modlitwy o siły i zdrowie, by

mógł nam pomagać. Proszę o modlitwę za Asię by szybko po wypadku powróciła do

zdrowia oraz za Jolę z mojej grupy ponieważ pochodzi do swojego życia duchowego

w sposób skrupulatny za bardzo i zadręcza się. O Błogosławieństwo Boże dla

tych wszystkich spraw. Bóg zapłać Aneta
18. Proszę o modlitwę  za ks.Pawła , który od niedawna jest w Bolesławcu,
w parafii Chrystusa Króla, proszę o modlitwę w jego intencji, potrzebne Łaski,

światło Ducha Świętego, by Maryja Nasza Matka prowadziła go ,umacniała

w posłudze kapłańskiej, Panie Jezu prowadź go twoimi drogami. Parafianka z Bolesławca
19. W tym zbliżającym się Okresie Przyjścia Naszego Pana, proszę Matkę Bożą

by zaniosła Jezusowi nasze serca przede wszystkim, serca naszych najbliższych,

abyśmy Jemu samemu zaufali, abyśmy byli światłem dla innych w naszych

środowiskach, naszych rodzinach, Maryjo prowadź nas. Ewa
20. Matko Przenajświętsza Królowo Pokoju módl się za Anię i Jarka, proszę nie

tylko o łaskę nawrócenia, łaskę wiary ale wiem Matko że dla Ciebie i Pana

Jezusa nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zawierzam Ci ich problemy kłopoty

i troski i pomóż im je rozwiązać tak by nie ucierpiały na tym dzieci
Kochana Matko weź ich pod swoją opiekę, uproś dla nich miłosierdzie , Dary i

owoce Ducha Świętego, pomóż im być dla siebie wsparciem a także by z tych

kłopotów wyszło dobro a nie zło – Matko ,ratuj ich. Urszula
21. Kochana Mateńko! Dziś w okresie kiedy przeżywamy Roraty i oczekujemy

na przyjście Twojego Syna dziękujemy Ci za naszego ks.Tomasza, którego

postawiłaś na naszej ludzkiej drodze. Nawet nie wiesz ile mu zawdzięczamy,

takiej ożywionej wiary, nadziei i miłości. On pokazał nam swoja postawą taką

prawdziwą miłość do drugiego człowieka, wlał w nas wiarę i nadzieję, że damy

radę z naszymi ziemskimi trudnościami. Trwało to przeszło rok byśmy na nowo

otworzyli oczy i wierzyli znów bezgranicznie Panu. I wiemy, że wszystko dla

Pana i od Pana amen. Wdzięczni małżonkowie.
22. Bardzo proszę o wsparcie modlitwą, patrząc przez pryzmat innych młodych

ludzi czuję się osamotniony z powodu gdyż nie mogę znaleźć drugiej połówki

(wiem że to dość błaha prośba w porównaniu z modlitwą w intencji zdrowia…),
Proszę też o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia semestru w szkole,

oraz o dar łaski w nauce. Tomek
24. O zdrowie dla p. Henryki, chorej na sarkoidozę, o zdrowie dla p. Marii,
o zdrowie dla Sylwii, we wszystkich intencjach mojej wspólnoty,

o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny, o miłośc wzajemną dla rodziców,

o zdrowie i rozeznanie mojego powołania proszę Cię Panie. m.
25. Bardzo Was proszę o modlitwę za mojego brata, o nawrócenie, wyjście

z depresji, aby zwracał uwagę na to, co naprawdę istotne… Natalia
26. O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego
Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokalanej, obmyj we Krwi swojej

grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają.

Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem

omdlewające, módl się za umierającymi. Amen.

====================================================================
Błagam o modlitwę,

Mój mąż Paweł ma 38 lat i 3 letnią córkę Ritę. Jest chory na
raka. Lekarze twierdzą, że jego dni są policzone. Tylko Miłosierny Bóg
może stać się jego lekarzem i uleczyć go. Błagam proście Boga w naszej intencji,
jeżeli Bóg nas nie wysłucha Paweł osieroci córkę.

ufająca Renata

Szczęść Boże, błagam o modlitwę w intencji naszego dwumiesięcznego wnusia
Adasia, który przeszedł trudną operację serduszka. W nocy przeszedł drugą trudną
operację, stan jest bardzo ciężki. Proszę o dar życia dla niego i powrót do zdrowia,
a także o błogosławieństwo, dla jego rodziców, żeby nie utracili
wiary w tym trudnym czasie. Beata

Błagam o modlitwę w intencji opamiętania i powrotu do rodziny mojego męża
Ireneusza,proszę Matko Boska spraw by rozstał się z tą cudzołożnicą,żeby
przestała nim manipulować.Błagam scal moje małżeństwo i moją rodzinę,by znów
moje dziecko było szczęśliwe
Beata

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Wandy chorej na nowotwór,o
zgodę w rodzinie  za małżeństwo Janiny i Stanisława o uwolnienie z
nałogu dla Stanisława i Edwarda oraz Marka

Proszę o modlitwę za mojego męża i cztery córeczki. Proszę również za mnie

samą o większą miłośc do moich ukochanych i cierpliwośc. Proszę Cię Kochana

Mateczko, żebym umiała lepiej komunikowac się z ludźmi, których Pan Jezus stawia

na mojej drodze. Moja mamusia od dwóch lat choruje na raka płuc, proszę

o zdrowie i siły dla niej. Dziękuję za wszystkie dary, które otrzymałam

w moim 44-letnim życiu.
Małgorzata z Niemiec

Proszę z całego serca o modlitwę za przetrwanie małżeństwa mojej siostry
Marleny i jej męża Jacka oraz za wyjście z nałogu alkoholizmu i odzyskanie

sensu życia dla mojego brata Wojciecha. Natalia

Proszę o modlitwę w mojej intencji, abym w dalszym ciągu potrafiła zarobkować

i nie być ciężarem dla innych. Proszę także o modlitwę o pracę dla Jacka i  Wojtka.   Natalia

Proszę o modlitwę w intencjach znanych naszemu Stwórcy. Alicja

Maryjo Matko nasza błagamy Cię uproś Nam u Boga łaskę uzdrowienia dla malutkiej Darii która

przeżyła wiele groźnych incydentów zachłystowych z bezdechem, sinieniem  i drgawkami.

wobec których byliśmy bezradni. Ufamy że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i Daria będzie

zupełnie zdrową mądrą dziewczynką. Beata i Sławek

Proszę o modlitwę za rozwiązanie problemów ginekologicznych u mojej żony,
o Bożą opiekę nad naszą rodziną i o poczęcie zdrowego dziecka. Bóg zapłać.
Michał
O pojednanie Iny i Artura, o dar przebaczenia i prawdziwej miłości, o
wewnętrzne uzdrowienie. Artur
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza, aby odsunął od siebie
kochankę i wrócił do żony. Niech mąż zrozumie czym jest dla niego małżeństwo.
Milena

Miłosierny ukochany Jezu. Przytulam się całym moim sercem do Twoich jakże
bolesnych ran i z największą moją miłością błagam uzdrów mnie z choroby
nieuleczalnej. Jezu ukochany, Ty powiedziałeś, * udzielę wszystkiego , o
co mnie kto prosic będzie przez moje święte rany.* Jezu, Miłosierdzie
Twoje nie ma granic, błagam, wysłuchaj prośby mojej, jeśli taka będzie
Twoja Wola. Mario umiłowana Matko Chrystusa i nasza najukochańsza Matko, św.Jozefie,

opiekunie Maryi i Jezusa, uproś dla mnie tę łaskę u Jezusa o którą

pokornie proszę abym wyzdrowiała z choroby nieuleczalnej i aby odeszła

ode mnie silna depresja która mnie niszczy każdego dnia, Maryjo  wstaw się za mną

o laskę uzdrowienia z choroby nieuleczalnej  do Syna
Twojego ukochanego, a Pana  naszego  błagam Cię całym sercem.
Tyś zawsze moją nadzieją Matko Ukochana. Anna

O uwolnienie mojego męża z cudzołożnego związku i oddalenie groźby rozwodu,o uwolnienie

ze zniewoleń duszy i ciała w jakie popadł odchodząc od Boga, o łaskę przebaczania

i pojednania z Bogiem i wszystkie łaski potrzebne do jego nawrócenia. O jedność i miłość malżeńską

i pojednanie w mojej rodzinie.
O łaski dla moich dzieci i pokój serca dla mnie samej, o znalezienie pracy
O uzdrowienie z choroby psychicznej Adama  O uwolnienie z alkoholizmu Adama,
Andrzeja, Krzysztofa i Ryszarda i ich nawrócenie do Boga O uzdrowienie z
choroby Arka i Artura i łaski dla ich rodzin  W intencjach mojej przyjaciółki Marii,
która modli się w intencjach Maryi naszej Matki i Królowej naszych serc.
O nawrócenie mojego brata Tomka i łaski dla jego rodziny O uwolnienie
Ryszarda od napaści złego ducha, uzdrowienie jego małżeństwa i relacji
z córką. O nawrócenie Łukasza i jego brata
O uzdrowienie z choroby nowotworowej Pawła o którą to intencję prosi jego
żona. Anna

Proszę o łaskę wiary dla mojego brata i uleczenie z nałogu alkoholizmu.
Małgorzata
Mateńko Najukochańsza proszę o światło Ducha Świętego dla Michała w mojej bardzo trudnej sprawie. Jolanta

Mój Miłosierny Boże proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny a także o pogodzenie się

moich dzieci by juz nie walczyły ze sobą ale się wspierali.
Bóg zapłac.  Wiesława

Jezu Miłosierny DZIĘKUJEMY za cud Dziecka, Prosimy by to Dziecko
które nam dałeś było zdrowe, bezpieczne, by przyszło szczęśliwie na świat.
Maryjo-Mamusiu opiekuj się Dzieckiem danym od Boga i nami, wstawiaj się
za mną by dolegliwości i lęk odeszły. Amen CHWAŁA JEZUSOWI I MARYI.
Kasia i Marian i Dzieciątko. Tylko TY Jezu jesteś naszym Panem.
Módlmy się o zdrowie dla ks. proboszcza. Barbara
Błagam o modlitwę za Agnieszkę cierpiącą na raka kości. Małgorzata
Proszę o to by nasze małżeństwo przetrwało obecny kryzys. Proszę
o pomoc-laskę i błogosławieństwo Boże dla naszego małżeństwa. Marek i Shelley.
Proszę o modlitwę w intencji Kasi chorej na ostra białaczkę o łaskę uzdrowienia
a także o łaskę nawrócenia dla Tomka i Michała Magdy i Krzysia oraz

o łaskę trzeźwości dla Ryszarda. Maria z Wrocławia
O pokój między Koreą Pn i Koreą Pd.
Pomódl się Miriam aby Twój Syn był we mnie. We wszystkich intencjach
mojego serca proszę Cię Panie. m.
=============================================================================
Wiem, że zawaliłam nie raz w moim życiu. przeogromnie żałuje tego lenistwa, pyskówek..
Ale mimo to, pozwolę nieśmiało poprosić o modlitwę za mnie i moją rodzinę- o zdrowie dla nich
i pomyślność. Pomoż mi Maryjo spełnić swoje marzenie-zakochać się w kimś dobrym ze wzajemnością. proszę…
Bóg zapłać.Kasia

1. Maryjo Królowo Pokoju błagam Cię wyjednaj dla mnie nawrócenie, chcę Kochać i żyć Miłością.
Błagam Cię też wyjednaj
moje uzdrowienie z wszystkich chorób oraz lęku i strachu. Ty wiesz,
jak bardzo boję się tych badań, które muszę  zrobić.
Błagam Cię pomóż mi. Proszę też o dar przebaczenia, abym mogła wszystko
i zawsze przebaczać (77 razy).
Oddaję Ci też moich bliskich - błagam Cię o ich nawrócenie. Maryjo,
jeżeli moja Mama miała aborcję wyjednaj dla niej i Taty spowiedź
 z tego czynu, a nas ulecz ze wszystkich konsekwencji tego czynu.
Grażynka

2. Bardzo proszę o modlitwę o dobre wspólne życie dla Agusi i Krzysia i łaskę pojednania miedzy nimi. Szczęść Boże. Krzysztof

3. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworu dla mojego taty Stanisława. Stanisława
 4. Panie Boże dziękuję za okazaną pomoc. Mateńko Najświętsza bądź uwielbiona .
Najlepsza Matko Boga i moja Mamo Niebieska dziękuję. Niespełna miesiąc temu
prosiłam o pomoc , w dniu dzisiejszym 2/3 zadłużenia już spłaciłam.
Kocham Cię i dziękuję , zawierzam Ci siebie , swoją rodzinę i całe moje życie.
Proszę prowadź mnie - dziękuję za Twoją  miłość do mnie. Jezu ufam Tobie!   Monika
5. Gorąco proszę o modlitwę w intencji o odzyskanie pieniędzy ukradzionych przez
 pracodawcę w Londynie, o znalezienie pracy oraz o odzyskanie zdrowia.
Bóg zapłac za modlitwę. Grażyna
6. Pokornie proszę o powrót M, jeśli taka jest Twoja Wola Panie.
7. Błagam o modlitwę,
Mój mąż Paweł ma 38 lat i 3 letnią córkę Ritę. Jest chory na raka. Lekarze twierdzą, że jego dni są policzone. Tylko Miłosierny Bóg może stać się jego lekarzem i uleczyć go. Błagam proście Boga w naszej intencji. Ufająca Renata Przekwas
8. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i rodziny brata
 by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać
 wszystkie trapiące ich kłopoty.
O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich
Proszę o wiarę dla mnie  potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze
Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną
dla niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. 
Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół ,
 proszę o nadzieję i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu.

Beata
=======================================================================
1. Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę wstawiennicza w następującej intencji:
W intencji pewnych osób oraz wynikłej w związku z tymi osobami niespodziewanej, nagłej sytuacji komplikującej dotychczasowe życie. O Miłosierdzie Boże i pomoc w rozwiązaniu tej

sytuacji zagrażającej rodzinie.

Z prośbą o zdrowie, spokój serc, wiarę, nadzieję, miłość w rodzinie oraz Boże błogosławieństwo w pokonywaniu trudności przez wstawiennictwo Matki Bożej i Aniołów Stróżów.

Jezu Ufam Tobie!

Piotr Piekarz

2. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i rodziny
 brata by panowała miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać
wszystkie trapiące ich kłopoty.

O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich

Proszę o wiarę dla mnie oraz o potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze

Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla

Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół. Proszę o nadzieję i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu

P.S.

Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy

Beata

3. Bardzo proszę o modlitwę o spełnienie pragnień mojego serca dotyczące małżeństwa
i rodziny, o zdrowie dla mojej mamy i o pracę dla mnie. Kasia
4. Bardzo gorąco proszę o modlitwę za mojego syna Krzysztofa ,który w chwili
obecnej siedzi w wiezieniu i którego zona opuściła w tak ciężkiej dla niego chwili
 dla kochanka . Dzisiaj tzn.16 czerwca o 13 ,30 syn ma  sprawę o alimenty ,
a 17 czerwca sprawę o zabranie praw rodzicielskich nad ich synkiem .Sprawy wniosła
mojego syna zona .Proszę aby Dobry Bóg pokierował obydwiema sprawami wedle swojej woli
 i aby sprawiedliwie je osadził .Bóg Zaplac .
5. Proszę o niebo dla wujka Andrzeja w dniu jego pogrzebu, a także o
pocieszenie dla jego rodziny.

Sylwia

6. MARYJO - KRÓLOWO POKOJU , moja ukochana Matko. Proszę Cię uproś u swego

Syna JEZUSA CHRYSTUSA  pomoc dla mojej rodziny w bardzo trudnej  sytuacji. Ty MATKO BŁOGOSŁAWIONA znasz moje serce i moje bóle . Wiem Matuchno , że nie zostawiasz nikogo w potrzebie. Uzdrów mojego syna Przemka na dusz i ciele. Pomóż mu Matko  odnaleźć Boga i podejmować właściwe decyzje. Prowadź nas Matko.

7. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie Michaela, o jego miłość,
 powrót oraz o otrzymanie pracy za granicą,

Bóg zapłać za modlitwę.

8. Mateńko kochana!

Znowu biegnę do Ciebie z wielkim smutkiem i prośbą! Bóg obdarzył nas dzieciątkiem, cieszyłam się, ale krótko, lekarz powiedział, ze może maluszek mieć wady albo umrzeć, to dopiero 7 tdz, a ja już drżę, tym bardziej że niedawno odeszła nasz córuchna do Ciebie, była

jeszcze malutka 21 tdz, mam nadzieje ze modli się za nas. Matuchno dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, błagam niech uleczy naszą istotkę, nie chce znowu stracic dzieciątka, oddaję je ponownie Tobie- zrób co zechcesz…..Kocham Cię!

Czy mam zmienić lekarza?

Mamusiu powiedz, proszę pomóż co robić?

Ania

9. Matko Kochana, Pani Medjugorska proszę Cię bardzo o zdrowie dla całej rodziny. Dla

siebie o to żebym ułożyła sobie życie. Proszę Cię mateczko o dobrego chłopaka, o to żeby Pan Bóg postawił na mojej drodze tego chłopaka którego dla mnie wybrał, aby połączył nasze drogi, Mateczko żebym mogła założyć naszą rodzinę. Proszę Cię serdecznie pomóż mi. Wiem, że oddaję swoje prośby w najlepsze ręce. Matko jesteś tak mi bliska. ja ze swej strony obiecuję Ci codzienną modlitwę różańcową w Twoich intencjach. Dziękuję Ci za wszystko.

10. Bardzo proszę o modlitwę do Maryji Królowej Pokoju w mojej intencji o wytrwanie
 w powołaniu o pokój w sercu, miłość prawdziwą i wierność Chrystusowi Oblubieńcowi do

końca moich dni. PROSZĘ RÓWNIEŻ ZA MOJĄ UMIŁOWANĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ.

s.Dominika.

11. o powrót M...proszę Cię Panie
12. Prosze o zdrowie dla Anety, o dobrą pracę dla Wiolety i Eweliny, o pokój

serca dla Mirka, o zdrowie babci Jasi i wujka Rysia

==================================================

18-02-2010

bardzo Cię proszę o poszerzenie kręgu modlitwy  za moją Przyjaciółkę Krysię, która w poniedziałek będzie

operowana – nowotór narządów rodnych. Dziś w nocy Mama Krysi miała zator.  Krysia od wielu lat prowadzi i poszerza w swojej parafii krąg duchowej adopcji…

Bóg zapłać wszystkim, którzy podejmą modlitwę…   Ania

10-02-2010

1. Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka , o uzdrowienie go z wszelkich zniewoleń i nałogów , które przeszkadzają   mu być dobrym ojcem i mężem. Bóg zapłać za modlitwę  TERESA

2. Kochana Mateńko! Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla syna  Dominika,dziękuję że mogłam pokłonić się u Twych stóp osobiście w 2007 i  podziękować za pokonanie choroby(rak).Proszę Cię Matuchno opiekuj się moją  rodziną,byśmy za Twoim pośrednictwem mogli uwielbiać Boga i być zawsze posłuszni  Jego woli. Tęsknię za Tobą i może w 2011 uda mi się ponownie osobiście Ci  pokłonić. zatroskana matka, żona i babcia-Elżbieta z Nowego Dworu Maz.k/Warszawy-POLSKA

3. Proszę o modlitwę  w następujących intencjach:  O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i  rodziny brata by panowała miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty. Proszę o wiarę dla mnie oraz o potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze. Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.  Polecam modlitwie rodzinę Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół , proszę o nadzieję i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy Beata

4. Matko Boża proszę o opiekę nad moją rodziną oraz lepszą sytuację finansową,  pracę.

5. Błagam o nieustanne wstawiennictwo u Boga , by obdarzył Nas łaską narzeczeństwa , łaskę małżeństwa byśmy byli razem w Miłości. By nasza wzajemna miłość wzrastała i umacniała. Maria i Tomasz

6. Szczęść Boże!!!  Proszę uprzejmie o modlitwę zapisaną w załączniku ,,Madryt 2011 Światowy Dzień Młodzieży” dotyczącą działaności i apostolatu Światowych Dni Młodzieży oraz Stowarzyszenia Spiritual Cracow. Bóg zapłać !!! Renata

7. Szczęść Boże,Mam guza pęcherza moczowego, 10 lutego idę do Szpitala na usunięcie go, operację będę miała prawdopodobnie 11 lutego. Po usunięciu będą badania histopatologiczne a potem decyzja co dalej. Bardzo proszę o modlitwę za mnie abym  doskonale spełniła wolę Bożą, przyjmując z miłością wszystko co mnie spotka, a jeśli by to było zgodne z Jego wolę, bym została uzdrowiona. Jestem wdzięczna za każdy dar serca i modlitwę. Bóg zapłać. Wiktoria Jamroży z Olsztyna

8. We wszystkich intencjach mojego serca, proszę Cię Panie…..m.

9. Prosze Cie Krolowo Pokoju przez Milosierdzie Boze w intencji bardzo ciezko chorej zony i corki o laske uzdrowienia duchowego a jezeli to jest zgodne z Wola Boza , o uzdrowienie fizyczne .  Prosze o laske sw. spowiedzi ,pojednania ,przebaczenia , uwolnienia od zlych duchow w naszej rodzinie .  Upros nam Kochana Matenko Dary Ducha Swietego ,oraz Pokoj Chrystusowy w naszych sercach .  Twoj nigody sluga .

10. Proszę o modlitwę za pośrednictwem MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY: – o nawrócenie syna RADOSŁAWA oraz bratanicy JOANNY i jej córki KORNELI. – o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów, zawsze zgodnie z wolą PANA. Z BOGIEM!!!  TADEUSZ

===================================================

01-02-2010

W intencji małżeństwa, w którym on i ona mają raka złośliwego, i

lekarze nie dają im szans na wyzdrowienie, a posiadają dwójkę malutkich

dzieci. Panie, Ty wszystko możesz, Ty możesz ich uzdrowic. W intencji tych

dwojga i całej rodziny, która cierpi wraz z nimi, proszę Cię Panie.

30-01-2010

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus !

1,Proszę o wsparcie w modlitwie, jeśli to możliwe to proszę o przesłanie

tej wiadomości dalej.

Wnuczka mojej znajomej z Odnowy w Duchu Świętym, Oleńka (16 lat)

przebywa w szpitalu, stan ciężki. 28 stycznia br. miała przeprowadzoną

2-gą operacje usunięcia torbieli z mózgu. Obecnie jest w śpiączce.

Matko Najświętsza miej ją w swej opiece i uproś dla niej łaskę

uzdrowienia u Twojego Syna.

Dziękuję  Halina z Bydgoszczy z Panem Bogiem

2, bardzo proszę o modlitwę o ratowanie małżeństwa Beaty i Konstantego

Konstanty

============================================

Date: Monday, January 18, 2010

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

1. Proszę o modlitwę za małżeństwo, które praktycznie już się rozpadło,    bez większych przyczyn. Proszę pomódlcie się z wiarą o łaskę uwolnienia i  uzdrowienia dla Małgorzaty i Ireneusza, o cud przemiany zła w dobro, oziębłości w ciepło, słów przykrych w czułe, oddalenia w bliskość, a aby na nowo mogli uwierzyć w Miłość i dać się jej prowadzić. Bóg zapłać. Ewa

2. Bardzo proszę o modlitwę o: -szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy  -zdrowie dla chorej na raka Ani -o szczęśliwe małżeństwo z Mariuszem, by nasze serca wypełniała wzajemna prawdziwa miłość. Kasia  3. SZCZĘŚĆ BOŻE.PROSZĘ  O POMOC.JESTEM SŁABY, NIE MAM SIŁY DLATEGO ZBYT ŁATWO ULEGAM POKUSOM NAMIĘTNOŚCI PRAKTYCZNIE BEZ WALKI A SZATAN TO WYKORZYSTUJE.POMOŻECIE MI AREK.

4. jestem mamą 2,5-letniej Zosi. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się z mężem, że jest chora na bardzo rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną:  stwardnienie guzowate (SG). Zosia ma guza łagodnego w mózgu (na dziś nieoperacyjnego), ale jej choroba generalnie polega na tym, że gen, który blokuje tworzenie się nowotworów u zdrowego człowieka, jest uszkodzony. Dlatego w jej organizmie powstają nowotwory – głównie łagodne – w różnych miejscach, najczęściej w mózgu, nerkach i na skórze. Można jedynie monitorować najważniejsze życiowo organy, by w porę operacyjnie usuwać guzy groźne dla życia. Świat zawalił nam się na głowę, chociaż staramy się trzymać, bo oprócz Zosi mamy jeszcze 6-letniego synka Krzysia. Dziś wiemy, że obecnie medycyna nie może uleczyć naszej córeczki. Jedyna terapia (w fazie badań klinicznych) leczy skutki (zmniejsza istniejące guzy), ale warunkiem zakwalifikowania się do badań jest to, by guz w główce Zosi powiększył się do wiosny… Myślę, że rodzice, którzy mają dzieci, rozumieją dramatyzm tych słów i naszą wobec nich bezradność i ból.Naszą jedyną

nadzieję pokładamy w Bogu. Jeśli dziś jesteśmy w stanie żyć w miarę normalnie, to tylko dlatego, że ufamy Mu tak mocno, jak tylko jesteśmy w stanie. To nie jest oczywiście żadne „lekarstwo przeciwbólowe”, bo trudno oddać w słowach to, co przeżywamy każdego dnia: strach o przyszłość, pytania: ile czasu nam pozostało, jak będzie rozwijać się Zosia i czy nie będzie cierpieć,

czy udźwigniemy to wszystko za miesiąc, rok, pięć lat… Kiedy drżą mi ręce albo czuję, że się zaraz rozpłaczę, chwytam różaniec, chyba najlepsze koło ratunkowe przed rozpaczą. Kiedy łamie mnie strach staram się pamiętać o tym, że Zosia nie jest moja – tylko Boga – i wyłącznie w Jego rękach jest całkowicie szczęśliwa, zatem to On sam wie najlepiej, jak ma jej życie wyglądać. U nas nasza córeczka jest tylko gościem, najdroższym nam – tak jak Krzyś – ale gościem. Gościem, o którego dbamy jak tylko jesteśmy w stanie, ale który nie należy do nas. Od początku czuliśmy oboje, że trzeba się modlić i prosić o tę modlitwę innych. Prosić o modlitwę Was, którzy czytacie tę wiadomość, bo dostaliście ją od ludzi, którzy pomyśleli,

że możecie modlić się razem z nami o zdrowie dla Zosi. Dlatego też, chociaż długo wahałam się, czy wykorzystać tę drogę, którą rozsyła się tysiące maili- łańcuszków, dziś piszę w imieniu całej naszej rodziny prosząc wyłącznie o jedno: o modlitwę za Zosię. Modlimy się i prosimy o modlitwę o uzdrowienie Zosi wierząc, że Jezus jest najlepszym Lekarzem. Modlimy się i prosimy o modlitwę w intencji wszystkich rodziców, których dzieci są ciężko chore – wierzcie mi, nie macie słów, by nas pocieszyć. Tylko Bóg może wejść w nasze życie i przeniknąć je Swoją Mocą i Miłością, a także pomóc nam w rozeznawaniu Swojej Woli, także tej, którą przyjmuje się długo i na kolanach (czasem z bezsilności). Modlimy się i prosimy o modlitwę za tych, którzy prowadzą badania naukowe w celu odkrycia leków na choroby genetyczne oraz o przemianę egoistycznego myślenia koncernów farmaceutycznych, którym „nie opłaca się” inwestować w drogie badania nad lekami dla zbyt małej liczby potencjalnych pacjentów. Modlimy się i prosimy o modlitwę za lekarzy, z którymi często musimy się spotykać, by widzieli w nas i w dzieciach chorych ludzi, a nie jednostki chorobowe lub ciekawostki medyczne. Jeśli możecie i chcecie – pomódlcie się z nami w tych intencjach, bo wierzymy w moc wspólnej modlitwy. Nie wiemy, czy wolą Boga jest, by Zosia wyzdrowiała, ale zostawiamy Mu pełną wolność decydowania o jej losie – to On jest jej Stwórcą. Chcemy jednak – pamiętając o słowach „Bądź Wola Twoja” – prosić jak natrętna wdowa sędziego, jak uparty przyjaciel w nocy, zgodnie z obietnicą Jezusa – „Proście, a będzie Wam dane”. Gdybyście chcieli nam powiedzieć, że modlicie się razem z nami, możecie pisać na adres, ktory  zalozylismy Zosi: zofiasg@gmail.com. <http://poczta.onet.pl/napisz.html?e=zofiasg%40gmail.com.>  Postaramy się chociaż krótko odpowiedzieć na każdą wiadomość. Prosimy – przekażcie naszą prośbę o modlitwę dalej, do tych, którzy być może będą chcieli modlić się razem z nami. Możecie przetłumaczyć ten mail i wysłać tam, gdzie znajdzie się ktoś, kto pomodli się razem z nami. Wierzymy, że wytrwała modlitwa daje siłę nie tylko tym, za których jest wznoszona, ale i tym, którzy się modlą. Wierzymy, że może przemieniać i rzeczywistość choroby, i rzeczywistość ludzkich serc. Za każdą modlitwę z serca dziękujemy, obiecując również naszą modlitewną wdzięczność  Anita i Szczepan, rodzice Zosi

5. Bardzo proszę o zdrowie i rzucenie nałogu. Bogumiła

6. Witam, Chciałabym prosić o przekazanie intencji modlitewnej widzącym i wstawiennictwo u Matki Bożej . Bardzo bym chciała zajść w ciąże i urodzic zdrowe dziecko .Jest to marzenie nie tylko moje ale i mojego męża. Niestety mam problemy zdrowotne i mimo starań kończą się niepowodzeniem. Prosze o modlitwe za mnie i za moje małżenstwo by dane nam było stać się rodzicami. Bóg zapłać . Julia D.

7. Maryjo, prosze o opieke szczegolna nad moimi dziecmi, prosze o regeneracje paluszka mojego synka Achillesa, a takze o uzdrowienie chorego serca Atenki; dziekuje Maryjo w Tobie i w Twoim Synu Jezusie moja nadzieja i moje zbawienie. Aneta  8. Przenajświętsza Gospo proszę Cię o uzdrowienie Jolanty Ziobro i Czesławy Kłoś oraz o nawrócenie zatwardziałych grzeszników. Proszę Cię o pokój w naszych rodzinach i na całym świecie oraz o nawrócenie dla Tadeusza Kuter idla pana Czyż. Dziękuję za wszystko. Marzena.  9. Proszę o modlitwę  w następujących intencjach:  O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich  Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i rodziny brata by panowała miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty. Proszę o wiarę dla mnie oraz o potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze. Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Polecam modlitwie rodzinę Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieję i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu P.S.  Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy. Beata  10. Mam na imię Ewa, mam 27 lat, mój Mąż 28.Staramy się od kilku miesięcy o dziecko, bo tak bardzo chcemy być rodzicami. Oboje nie jesteśmy okazami zdrowia, ale z naszych badań, które po kilku próbach zrobiliśmy wynika iż problem leży po stronie mojego kochanego Męża .Czujemy się bezsilni. Proszę o modlitwę, o cud poczęcia dziecka, o zdorwie dla nas obojga, o siłę do walki o dziecko, o to, żeby nasze serca nie napełniały się zazdrością, gdy dowiadujemy się o kolejnym poczęciu wśród znajomych, czy na widok wózka na ulicy…Wierzymy,że Ojciec Święty Jan Paweł II wyprosi nam razem z Maryją u Boga tą łaskę, łaskę bycia Rodzicami…Przecież Ojciec Święty tak bardzo kochał dzieci, a przede wszystkim kochał Boga i Maryję…Jezu Ufamy Tobie! Wszystkim, którzy choć westchną za nami u Boga serdecznie dziękujemy i także obiecujemy modlitwę. Ewa.  11. proszę o modlitwę za moją Mamę, jest bardzo chora a wczoraj się pogorszyło….Emilka  12. O rozeznanie swojego powołania dla Darka i siły i wytrwałośc w modlitwie dla Wojtka.

=========================================================================

Prośby o modlitwę można umieszczać  w komentarzach lub wysyłając na maila bronek@auto-gh.pl i wtedy raz na tydzień zbiorczo będą umieszczone we wpisie.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Date: Wednesday, January 6, 2010, 9:59:21 PM

Prosze o modlitwę w następujących intencjach:

1. Dziękuję za cudowne nawrócenie mojego męża i uratowanie naszego małżeństwa. Proszę o wszelkie łaski niezbędne do życia w zgodzie z wolą Boga. 2. Proszę  o ratunek dla małżeństwa Radka i Katarzyny. 3. Proszę o nawrócenie i pomoc w zbawieniu dla Iwony, Oli, Macieja, Anity  i Mirka.  2. Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna za moją    przyjaciółką Haliną, o ratunek dla niej w nieuleczalnej chorobie, aby   mogła dostąpić łaski wyzdrowienia oraz o przemianę serc jej bliskich i wyzwolenie z nałogu jej męża.  3. Proszę o modlitwę  w następujących intencjach: O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i rodziny brata by panowała miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty. Dziękuje za miniony rok za wszystkie chwile dobre, złe i smutne. Proszę przede wszystkim o wiarę dla mnie oraz o potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze. Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i wpuścił do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.  Polecam modlitwie rodzinę Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu                                                 P.S.  Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy  i życzę wszystkim zdrowia i wielu Łask Bożych w nowym roku Beata 4. Matuchno moja ,proszę Cię , abyś za pośrednictwem Twego Syna uzdrowiła mój pęcherz i wszystko to ,co we mnie chore. Pani pomóż mi … Gosia  5. Prosze o modlitwę za męża i syna, by odnaleźli Światło Jezusa Chrystusa  w modlitwie, by zgłębili wiarę i chcieli być blisko Boga. Łączę serdeczne pozdrowienia, Joanna Płocińska  6. Najświętsza Pani proszę Cię o łaskę zdrowia. Włodek  7. Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Tomasza, który pobłądził w życiu, popadł w uzależnienia i nałogi , odsunął się od rodziny, musi szukać nowej pracy, proszę dla niego o łaskę powrotu do uczciwego życia. Zosia  8. SZCZĘŚĆ BOŻE PROSZĘ SERDECZNIE O MODLITWY 14 STYCZNIA W INTENCJI OFIAR I TYM KTÓRZY PRZEŻYLI TRAGICZNY REJS PROMU „JAN HEWELIUSZ” W 17 ROCZNICĘ TEJ TRAGEDII.AREK. BÓG ZAPŁAĆ.

9. Maryjo Królowo Pokoju proszę Cię o cud pojednania, miłości, wiary, zdrowia, jedności w mojej rodzinie własnej i rodowodowej. Matko ocal nas bo giniemy. Halszka  10. Matko, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga naszego w intencji uzdrowienia mojej mamy, Bożego błogosławieństwa dla niej. Katarzyna

=================================================================

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Date: Sunday, January 10, 2010, 11:13:20 PM

1. Proszę o zdrowie ojca Stanisława , wybór właściwego leczenia, pełni łask Bozych w dalszym zyciu prosi Bogdan Bóg zapłać za modlitwę wielu łask Bozych dla wszystkich modlących  2. PROSZĘ CIĘ MATKO BOŻA O UZDROWIENIE MOJEGO TATY Z CHOROBY  NOWOTWOROWEJ.ZAWSZE CI UFAM I BARDZO CIĘ KOCHAM. ELA  3. Proszę o modlitwę do Matki Bożej i Pana Naszego za moją znajomą  Halinę Nawrot o uzdrowienie z ciężkiej choroby (raka) i by ją Pan Nasz prowadził w tych ciężkich chwilach . Bo tylko w Bogu nadzieja. Andrzej M  4. W ręce Maryi oddaję  całą rodzinę Sliwów, prosząc o siłę, wytrwałość podczas choroby ojca. O owoce w ich nawróceniu i  w wierze podtrzymywaniu ojca podczas trudnych chwil. A dla chorego Staniława o niebo i zbawienie. Dorota  5. Proszę o modlitwę wstawienniczą o wypełnienie sie woli Bożej w rodzinnie Witassków. O nawrócenie i przerwanie zła  jakie panuje  w ich rodzinnie. O prawdę, miłośc, pokój . Maryjo skryj pod swój płaszcz Jana i Huberta i chroń przed złem. Ulecz zadry, rany tych dzieci by wzrastały na chwałę Bożą. Niech powróci w nich nadzieja w miłośc, prawdę i dobro. Dorota

6. Szczęsc Boże W objęcia Maryi oddaję cieżko chorego  ( nowotwór) Stanisława , prosząc o modlitwę o cud uzdrowienia i wypełnienia sie woli Bożej w jego rodzinnie. O czas na uporządkowanie życia i odejście w godności, pokoju i miłości. Dorota.  7. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji Jana Cz. O powrót do kościoła, o zdrowie i szczęśliwą  i godną starość  w ramionach  Maryi. Dorota  8. O odnalezienie drogi życiowej  dla Jacka.  I o Boże błogosławieństwo  9. O Boże błogosławieństwo dla rodzinny Czamarów  i małżeństwa Marty i Roberta. 10. Proszę o modlitwę o uzdrowienie Kingi i oraz o modlitwę za wszystkie moje prośby polecane GOSPIE . Dziękuję  Dorota

11. Proszę o modlitwę  w następujących intencjach:  O łaskę zdrowia dla ciężko chorego wujka oraz o potrzebne łaski dla Jego bliskich  Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków, cioci i rodziny brata by panowała miłość, zgoda i zrozumienie oraz, aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty.  Proszę o wiarę dla mnie oraz o potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze.  Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Polecam modlitwie rodzinę Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół. proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu. Beata     12. PROŚBA Anity i Szczepana:    Jestem mamą 2,5-letniej Zosi. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się z mężem, że jest chora na bardzo rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną: stwardnienie guzowate (SG). Zosia ma guza łagodnego w mózgu (na dziś nieoperacyjnego), ale jej choroba generalnie polega na tym, że gen, który blokuje tworzenie się nowotworów u zdrowego człowieka, jest uszkodzony. Dlatego w jej organizmie powstają nowotwory – głównie łagodne – w  różnych miejscach, najczęściej w mózgu, nerkach i na skórze. Można jedynie monitorować najważniejsze życiowo organy, by w porę operacyjnie usuwać guzy groźne dla życia.        Świat zawalił nam się na głowę, chociaż staramy się trzymać, bo oprócz Zosi mamy jeszcze 6-letniego synka Krzysia. Dziś wiemy, że obecnie medycyna nie może uleczyć naszej córeczki. Jedyna terapia (w fazie badań klinicznych) leczy skutki (zmniejsza istniejące guzy), ale warunkiem zakwalifikowania się do badań jest to, by guz w główce Zosi powiększył się do wiosny… Myślę, że rodzice, którzy mają dzieci, rozumieją dramatyzm tych słów i naszą wobec nich bezradność i ból.        Naszą jedyną nadzieję pokładamy w Bogu. Jeśli dziś jesteśmy w stanie żyć w miarę normalnie, to tylko dlatego, że ufamy Mu tak mocno, jak tylko jesteśmy w stanie. To nie jest oczywiście żadne „lekarstwo przeciwbólowe”, bo trudno oddać w słowach to, co przeżywamy każdego dnia: strach o przyszłość, pytania: ile czasu nam pozostało, jak będzie rozwijać się Zosia i czy nie będzie cierpieć, czy udźwigniemy to wszystko za miesiąc, rok, pięć lat… Kiedy drżą mi ręce albo czuję, że się zaraz rozpłaczę, chwytam różaniec, chyba najlepsze koło ratunkowe przed rozpaczą. Kiedy łamie mnie strach staram się pamiętać o tym, że Zosia nie jest moja – tylko Boga – i wyłącznie w Jego rękach jest całkowicie szczęśliwa, zatem to On sam wie najlepiej, jak ma jej życie wyglądać. U nas nasza córeczka jest tylko gościem, najdroższym nam – tak jak Krzyś – ale gościem. Gościem, o którego dbamy jak tylko jesteśmy w stanie, ale który nie należy do nas.    Od początku czuliśmy oboje, że trzeba się modlić i prosić o tę modlitwę innych. Prosić o modlitwę Was, którzy czytacie tę wiadomość, bo dostaliście ją od ludzi, którzy pomyśleli, że możecie modlić się razem z nami o zdrowie dla Zosi. Dlatego też, chociaż długo wahałam się, czy wykorzystać tę drogę, którą rozsyła się tysiące maili- łańcuszków, dziś piszę w imieniu całej naszej rodziny prosząc wyłącznie o jedno: o modlitwę za Zosię. Modlimy się i prosimy o modlitwę o uzdrowienie Zosi wierząc, że Jezus jest najlepszym Lekarzem. Modlimy się i prosimy o modlitwę w intencji wszystkich rodziców, których dzieci są ciężko chore – wierzcie mi, nie macie słów, by nas pocieszyć. Tylko Bóg może wejść w nasze życie i przeniknąć je Swoją Mocą i Miłością, a także pomóc nam w rozeznawaniu Swojej Woli, także tej, którą przyjmuje się długo i na kolanach (czasem z bezsilności). Modlimy się i prosimy o modlitwę za tych, którzy prowadzą badania naukowe w celu odkrycia leków na choroby genetyczne oraz o przemianę egoistycznego myślenia koncernów farmaceutycznych, którym „nie opłaca się” inwestować w drogie badania nad lekami dla zbyt małej liczby potencjalnych pacjentów.. Modlimy się i prosimy o modlitwę za lekarzy, z którymi często musimy się spotykać, by widzieli w nas i w dzieciach chorych ludzi, a nie jednostki chorobowe lub ciekawostki medyczne. Jeśli możecie i chcecie – pomódlcie się z nami w tych intencjach, bo wierzymy w moc wspólnej modlitwy. Nie wiemy, czy wolą Boga jest, by Zosia wyzdrowiała, ale zostawiamy Mu pełną wolność decydowania o jej losie – to On jest jej Stwórcą. Chcemy jednak – pamiętając o słowach „Bądź Wola Twoja” – prosić jak natrętna wdowa sędziego, jak uparty przyjaciel w nocy, zgodnie z obietnicą Jezusa – „Proście, a będzie Wam dane”.    Gdybyście chcieli nam powiedzieć, że modlicie się razem z nami, możecie pisać na adres, który założylismy Zosi: zofiasg@gmail.com. Postaramy się chociaż krótko odpowiedzieć na każdą wiadomość.    Prosimy – przekażcie naszą prośbę o modlitwę dalej, do tych, którzy być może będą chcieli modlić się razem z nami. Możecie przetłumaczyć ten mail i wysłać tam, gdzie znajdzie się ktoś, kto pomodli się razem z nami. Wierzymy, że wytrwała modlitwa daje siłę nie tylko tym, za których jest wznoszona, ale i tym, którzy się modlą. Wierzymy, że może przemieniać i rzeczywistość choroby, i rzeczywistość ludzkich serc.    Może to ludzkie (i pewnie bardzo kobiece) myślenie, ale na końcu załączam małe zdjęcia naszej Zosi, bo pomyślałam, że łatwiej jest modlić się w intencji kogoś, kogo można sobie wyobrazić, a nie tylko za osobę anonimową [zdjęcie niestety do mnie również nie dotarło,  więc przesyłam kopię bez załącznika]  Za każdą modlitwę z serca  dziękujemy,  obiecując również naszą modlitewną wdzięczność…  Anita i Szczepan, rodzice Zosi

13. Bardzo proszę o modlitwę o: -szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy -zdrowie dla chorej na raka Ani -o szczęśliwe małżeństwo z Mariuszem, by nasze serca wypełniała wzajemna prawdziwa miłość. Kasia

Odpowiedzi: 98 to “Prośby o modlitwę”

 1. dominika said

  prosze o modlitwe za mojego tate ktory jest w śpiączce i nie odzyskuje przytomnosci bardzo bardzo prosze …

 2. Olga said

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Tomka, który opuścił rodzinę dla innej kobiety. Niech Pan da mu łaskę nawrócenia i oczyści jego duszę z grzechów. Niech mąż wróci do domu, byśmy już wspólnie mogli wielbić dzieła Naszego Pana.

 3. Alicja said

  Proszę o modlitwę w intencji Adama, u którego wykryto złośliwy nowotwór płuca i w tej chwili dołączyły się bóle kości

 4. Aneta said

  Błagam, Matko Boża, o cud uzdrowienia oczka Justysi. W Tobie nasza nadzieja…
  Błagam wszystkich o modlitwę

 5. ola said

  Proszę o modlitwę za mojego chłopaka, o uwolnienie Go z dręczących go pokus. On jest dobry, ufa Bogu, tak jak ja, pokłada w Nim wszystkie swoje nadzieje.

 6. ada said

  Bardzo gorąco proszę o modlitwę za uratowanie naszego małżeństwa. Mąż zostawił mnie z malutkim dzieckiem dla innej kobiety, mówi, że przestał mnie kochać. Niech Pan da mu łaskę nawrócenia i pomoże nam stworzyć na nowo udany związek dla nas i dla naszego dziecka.

 7. Ewa said

  Matko Boska

  Modl sie za chorego za raka Alexandra.Wstaw sie za niego do Pana Jezusa i uzyskaj od niego laske uzdrowienia.Dziekuje Boziu za Twoje modlitwy i laske

  Amen

 8. ciekawski said

  Duchu Święty

  Proszę pomoż zakończyć spory wokoło Krzyża, tak by nie był wykożystywany do jakichkolwiek celów. Napełnij mądrością zarówno ‚zwolennikow’ ktorzy pobłądzili, jak i ‚przeciwników’ ktorzy wypelniaja sie nienawiscia do tych pierwszych. Pozwol przeniesc Krzyż w godne miejsce, tak aby nie był niczyim ani o nic zakładnikiem.

 9. elwit said

  proszę o nawrócenie mojej koleżanki aby wyrwała się z sekty Światków Jehowych i powuciła do Jezusa

  • myszka said

   Przecież ŚJ też są chrześcijanami.

 10. Maryla said

  Proszę o modlitwę bym znalazła dobrą pracę i o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać

 11. Mariusz said

  Proszę o modlitwę, jestem nieuleczalnie chory, pomóc może mi tylko Bóg. Jest naprawdę źle. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 12. mgrabas said

  obyśny się wzajemnie nie osądzali, ale przygarniali i okazywali miłosierdzie i miłość
  obyśmy mówili Bogu TAK w naszym sumieniu i życiu
  obyśmy usłyszeli Boga i bliźnich

 13. pustelnik said

  Pilnie !!!Potrzebna modlitwa za ks Piotra .Odmawiajmy nowenne najlepiej z postem.Moze utworzymy internetowa modlitwe…

 14. Daniel said

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia ciężko chorej Władysławy.

 15. zenon 1958 said

  prosze MATKO BOŻA UZDROW michała z choroby psychicznej POZWOL zenkowi pojsc do zakonu WSTAW sie do SWEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA aby WYBACZYŁ grzechy i ZBAWIŁ dusze boleslawa mirka slawka kingi basi urszuli stasi barbary mariana jurka czesława tomka józefy franciszka tadeusza

 16. zenon 1958 said

  MATKO BOŻA OPIEKUJ sie i DAJ zdrowie ani wandzie bozenie janinie natalii sylwii marcie paulinie krystynie tomkowi hubertowi markowi oliwii sławkowi olkowi zenonowi

 17. Proszę o modlitwę said

  Bardzo prosze o modlitwę za siostre która uciekła z domu za tate i rodzinę. Dawid

 18. prośba o modlitwę said

  prośba o modlitwę za Karola Rutkowskiego, który posiada guza mózgu.

  • mgrabas said

   jeśli ktoś chce wyleczyć się z raka, niech zainteresuje się metodą Gersona (!)
   tzw. „chemoterapia” oraz „radioterapia” to nie żadne leczenie, tylko jeszcze większe osłabianie już chorego człowieka!

 19. Beata said

  W intencji mnie Beaty, abym juz na zawsze byla pomoca dla Rysia, bysmy mogli razem odmaiwac kazdego dnia Rozaniec i Koronke do Bozego Milosierdzia aby Matka Boza uporzadkowala moje zycie. Tak bardzo mi ciezko.

  Z calego serca Bog zapalc

  Beata

 20. BEATA said

  Błagam o modlitwę za uratowanie małżeństwa Beaty i Leszka, które przechodzi poważny kryzys, o jego uzdrowienie, przebaczenie, odrodzenie miłości i potrzebne łaski. Proszę o cud przemiany. O opamiętanie męża i powrót do dzieci i żony. Abyśmy odnaleźli drogę powrotną do siebie, aby miłość, wierność, zaufanie i szczere rozmowy były codziennością. Oddaję siebie i moją rodzinę w ręce Najwyższego Pana Naszego. Bóg zapłać z całego serca za modlitwę.

 21. Marcin said

  Bardzo polecam moją Żonę Marzenę i wszystkie jej smutki i obawy aby nie musiała brać insuliny i wystarczyła dieta, oraz zdrowie dla małego dziecka w brzuszku i pilna zamianę mieszkania bardzo proszę również o modlitwę za mnie niegodnego za wszystko dziękuję

  • pustelnik said

   Obejrzyj plyte Msza eucharystyczna,jak odlaczaja sie od nas Aniolowie i niosa na zlotej tacy nasze radosci i smutki ,ktore ofiarujemy na Mszy Swietej,daj to nie zaprzataj sobie tym glowy,naprawde to dziala,moj Kaplan przypomina o tym i Chwala mu za to ,tylko ludzie nie wiedza o co chodzi.

 22. monika said

  Bardzo prosimy o modlitwę za naszą rodzinę która juz niema sił iść przez świat z ciężarem który na niej spoczywa ZA NASZE MAŁE DZIECI I ZA NAS SAMYCH

  • Annah said

   Oddajcie się wszyscy Matce Najświętszej w jakimś miejscu szczególnym, sanktuarium i często do aktu oddania wracajcie, Pan Bóg ma dla każdego z was swój wspaniały plan, pozwólcie by odkrył go przed Wami, i jeszcze jedno mamy cudowną modlitwę ROŻANIEC, uwierzcie, wasza wierność tej modlitwie to najlepsza lokata. Pozdrawiam całą dzielną rodzinkę

 23. Iwona said

  Proszę o modlitwę za moją córkę o jej nawrócenie, a także o dobrego męża dla córki.Proszę też o modlitwę za moją zmarłą mamę i o zgodę w rodzinie.Bóg zapłać. Iwona.

 24. Magda said

  Kochana Maryjo, proszę Cię spraw aby w aptekach Ojców Bonifratrów nie było środków antykoncepcyjnych w sprzedaży. Magda

 25. Ojciec said

  Kochana Maryjo, spraw aby moja ukochana córka Dorotka odzyskała zdrowie psychiczne i wróciła do zawodu, prosi Tato.

 26. Jadwiga said

  Najukochańsza Mateńko, proszę o światło Ducha Św, dla mojej ukochanej córki.

 27. Przyjaciel said

  Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że jesteś moim najdroższym Przyjacielem, spraw abym i ja była takim Przyjacielem dla Ciebie:)

 28. matka said

  Matko prosze Cie o uzdrowienie mojego dziecka. matka

 29. madzia said

  Maryjo pomóż bym dostała te pracę , błagam Cię

 30. milena said

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżęństwa, które przechodzi obecnie kryzys, który może sie skończyć rozwodem (termin rozprawy 15.11.1010r).Proszę o oto aby mój mąż Mariusz zrozumiał w końcu, że to Bóg złoczył niech czlowiek nie rozdziela. Żona Milena

 31. Monika said

  Błagam o modlitwę za Tomasza niech Dobry Bóg wybaczy mu wszystkie jego grzechy(moje również) niech obdarzy go zdrowiem i ochrania każdego dnia. Dziekuje za wszystkie dotychczasowe modlitwy.
  Bóg Zapłać.

 32. Kochana Maryjo błagam cię abyś wyprosiła u Boga łaskę uzdrowienia z kalectwa dla mnie.
  Jadwiga

 33. po zdradzie said

  blagam wszyskich ktotylkomomoze pomoc o modlitwe za moje zdrdzadzone malzestwo aby przetrwalo i kochalo sie takjakdawniej . bo ta straszna rzecz ja popelnila zdrzdilam mojegomeza bo sluczalam podszeptu szatana i myslalam ze maz mnienie kocha a teraz wiem ze kocha mnie z calego serca i tylko on sie boi i czasem sa dni cudowne a czsem piekielne dlatek blagam boga i wszystkich ktorzy moga wesprzec mnie w modlitwie o modlitwe za nasze malzenstwo i wybaczenie

  • Annah said

   Oczyść się w spowiedzi, Jezus Ci wybaczy, pomoże Ci też wybaczyć sobie.

 34. toto1372 said

  Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Tomasz i Anny, które przeżywa teraz wielki kryzys, aby doznało uzdrowienia i dokonało spełnienia przysięgi małżeńskiej. O zdrowie dla rodziny z obu stron i za wszystkie małżeństwa w sytuacjach kryzysowych, aby udało się wszystkim odbudować swoje rodziny i wyjść z życiowych nieporozumień i niepowodzeń, aby tworząc swoje rodziny od nowa nie zabrakło rozmowy, miłości, wybaczenia i zrozumienia. Oraz o zdrowie dla naszych rodzin i wszystkich którzy proszą o wsparcie duchowe i modlitwę. Tomek

  • szach said

   Ofiarujcie swoje rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi.Ona nigdy nie zawiedzie.

 35. robert said

  Bogu niech będą dzięki za figurę Jezusa Chrystusa w Świebodzinie.
  Robert

 36. robert said

  Tak ciężko mi nieraz jest pokonać trudności, proszę Ciebie Panie
  Jezu o pomoc, żebym umiał lepiej żyć i lepiej pracować.
  Proszę o potrzebne umiejętności w życiu i w pracy.
  Uczyń mnie lepszym człowiekiem.
  Robert

 37. Barbara Łahoda said

  Informacja od.ks Wisniowskiego: „Umiera na raka kości młody kapłan
  – ks Tadeusz Nowak,Salezjanin.Kilka tygodni temu rozbolały go nogi.Dziś
  ostatkiem sił walczy o życie.Módlcie się proszę wszyscy przez
  wstawiennictwo św.Abp Józefa Bilczewskiego.Powiadomcie o tej intencji i
  wstawiennictwie wszystkich wierzących ludzi jakich znacie.Prośba
  przyjaciół.”

 38. prosba said

  prosze o modlitwy za dusze kingi basi urszuli józefy stasi gertrudy gerarda bolesława mirka jerzego felicji tadeusza marii ewy za dusze z rodziny chrząstowscy hoppe kotowicz zapalscy schumann kowalscy wika mełniccy górscy gibowscy zeby BOG OJCIEC WYBACZYŁ im grzechy i ZAPROWADZIŁ do KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO o zdrowie i OPIEKE BOŻĄ dla bozenyanny natalii janiny wandy huberta zenona olka i dobrą prace oraz pozałatwianie trudnych spraw materialnych

 
%d bloggers like this: