Dziecko Królowej Pokoju

Pokój musi zapanować pomiędzy człowiekiem i Bogiem, a także między ludźmi

  • Królowa Pokoju

    Królowa Pokoju
  • Uwaga

    Strona używa plików cookies które zapisują się w pamięci komputera. Zapisywanie plików cookies można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się o tych plikach http://wszystkoociasteczkach.pl
  • Propozycja chronologiczna

    • Rok 2019 – Kryzys Rumunia
    • Rok 2020 – fałszywe traktaty pokojowe
    • Rok 2021 – Papież jedzie do Moskwy
    • Rok 2021 – Wojna
    • Rok 2022 – zwycięstwo komunistyczne
    • Rok 2023 – 10 królów
    • Rok 2024 – Antychryst
    • Rok 2025 – Sojusz z wieloma
    • Rok 2025 – Synod
    • Rok 2026 – Henoch i Eliasz
    • Rok 2028 – Ohyda spustoszenia
    • Rok 2029 – Ostrzeżenie
    • Rok 2030 – Cud
    • Rok 2031 – Nawrócenie Izraela
    • Rok 2032 – Kara
    • Rok 2032 – Odnowienie świata
    • Rok 2033 – Exodus
    • Rok 2034 – Zgromadzenie w Jerozolimie
    • Rok 3032 – Gog i Magog
    • Rok 3213 – Koniec świata
    • Nowe niebiańskie Jeruzalem.
  • Ostrzeżenie

    13 kwietnia 2029
    7,6 lat pozostało.
  • Logowanie

  • Odwiedzają nas

    Map

  • Maryjo weź mnie za rękę

  • Jezu Maryjo Kocham Was

Posts Tagged ‘moderna’

Oficjalne statystyki UE dotyczące zgonów po szczepieniu na Covid

Posted by Dzieckonmp w dniu 19 Maj 2021

11519 zgonów

307130 – skutków ubocznych

Według oficjalnych statystyk UE, liczba zgonów i obrażeń spowodowanych czterema głównymi szczepionkami Covid-19 w Europie rośnie bardzo szybko. Oto szczegółowy podział czterech głównych szczepionek, zaktualizowany do 15 maja.

Szczepionka Moderna mRNA (CX-024414)

Grupa odpowiedziZmarłoskutki ubocznezmarło od początku do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego2037010137
Choroby serca344330124134
Wady wrodzone i genetyczne2100
Choroby ucha i słuchu0224064
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)1902
Zaburzenia oka4289286
Choroby przewodu pokarmowego10589443320
Zaburzenia ogólne 137340665481349
Choroby wątroby738211
Zaburzenia układu immunologicznego489142
Infekcje16951969183
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach591772155
Wciąż w trakcie dochodzenia7030840119
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania621572263
Choroby mięśni i przywiązania61170125604
Wzrosty (rak, cysty i polipy)111939
Zaburzenia układu nerwowego3232189138719
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)0903
Problemy z produktem0000
Zaburzenia psychiczne492841695
Zaburzenia nerek i dróg moczowych37891330
Zaburzenia rozrodczości i piersi14318
Choroby płuc i układu oddechowego288691111253
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej2380013274
inne 995337
Chirurgiczne i inne błędy medyczne2224515
Choroby naczyniowe10635446111
     
Suma Moderny3150 martwych13769 skutki uboczne1256 martwych do 27 marca4723 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka Pfizer (Tozinameran) mRNA

Grupa odpowiedzizmarłoskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego573587212395
Choroby serca6891389368782
Wady wrodzone i genetyczne41729
Choroby ucha i słuchu315142785
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)054122
Zaburzenia oka1314163808
Choroby przewodu pokarmowego29761091724188
Zaburzenia ogólne 182465296114714095
Choroby wątroby27641430
Zaburzenia układu immunologicznego2937313215
Infekcje62127073321582
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach7651249340
Wciąż w trakcie dochodzenia2061640137993
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania11662969387
Choroby mięśni 6711788337964
Wzrosty (rak, cysty i polipy)1360324
Zaburzenia układu nerwowego582143862679420
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)830415
Problemy z produktem0904
Zaburzenia psychiczne88135447746
Zaburzenia nerek i dróg moczowych8825450137
Zaburzenia rozrodczości i piersi34711212
Choroby płuc i układu oddechowego66534063812036
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej504067262516
inne9149682
Chirurgiczne i inne błędy medyczne924513
Choroby naczyniowe2131861115899
     
Suma firmy Pfizer5757 martwych123126 skutki uboczne3268 martwych do 27 marca50,699 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka AstraZeneca (ChadOx1 NCOV-19) (szympansy adenowirus):

Grupa odpowiedzimartwychskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego972722331128
Choroby serca2801767104730
Wady wrodzone i genetyczne21817
Choroby ucha i słuchu023770864
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)258115
Zaburzenia oka7335221332
Choroby przewodu pokarmowego10514155347500
Zaburzenia ogólne6534493630722844
Choroby wątroby1992331
Zaburzenia układu immunologicznego93782169
Infekcje1533338671641
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach3812119354
Wciąż w trakcie dochodzenia43248091138
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania3622877386
Choroby mięśni 2529096714723
Wzrosty (rak, cysty i polipy)546211
Zaburzenia układu nerwowego3633526010517026
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)21806
Problemy z produktem027013
Zaburzenia psychiczne19291841304
Zaburzenia nerek i dróg moczowych205808285
Zaburzenia rozrodczości i piersi011490252
Choroby płuc i układu oddechowego2485907792601
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej16798963711
inne4122242
Chirurgiczne i inne błędy medyczne14139869
Choroby naczyniowe148301537916
     
Podsumowanie AstraZeneca2308 martwych165.437 skutki uboczne837 martwych do 27 marca80098 skutki uboczne do 27 marca

Szczepionka Janssen (AD26.COV2.S):

Grupa odpowiedzimartwychskutki ubocznemartwych do 27 marcaskutki uboczne do 27 marca
Zaburzenia krwi i układu chłonnego747nnbnnb
Choroby serca2962  
Wady wrodzone i genetyczne02  
Choroby ucha i słuchu027  
Zaburzenia endokrynologiczne (gruczoły)11  
Zaburzenia oka276  
Choroby przewodu pokarmowego10272  
Zaburzenia ogólne 831239  
Choroby wątroby29  
Zaburzenia układu immunologicznego010  
Infekcje770  
Urazy, zatrucia, powikłania po zabiegach453  
Wciąż w trakcie dochodzenia18434  
Zaburzenia metabolizmu i odżywiania922  
Choroby mięśni i przywiązania10757  
Wzrosty (rak, cysty i polipy)05  
Zaburzenia układu nerwowego45870  
Powikłania ciąży (w tym poronienie samoistne)02  
Problemy z produktem01  
Zaburzenia psychiczne349  
Zaburzenia nerek i dróg moczowych421  
Zaburzenia rozrodczości i piersi023  
Choroby płuc i układu oddechowego23217  
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej190  
inne215  
Chirurgiczne i inne błędy medyczne1567  
Choroby naczyniowe39357  
     
Sumy Janssen314 martwych4798 skutki uboczne  
     
ŁĄCZNIE 4 SZCZEPIONKI:11519 zabitych307,130 skutki uboczne5361 zabitych do 27 marca135.520 skutki uboczne do 27 marca

Statystyki pokazują również, że 75% -80% liczby ofiar przypada na ludność pracującą (18-64) lat. Jest to wyraźne przeciwieństwo samego wirusa, który prawie wyłącznie powoduje choroby lub śmierć u osób powyżej 70. roku życia i niektórych określonych grup ryzyka (takich jak osoby przewlekle chore). Uderzające jest również to, że około trzy czwarte wszystkich ofiar szczepień to kobiety.

Każdy powinien mieć możliwość wyboru Szczepienia lub NIE z własnej woli i nie może być w żaden sposób przymuszany lub zmuszany przez odmawianie niezaszczepionym dostępu do niektórych budynków i działań społecznych, a nawet utratę pracy.

Ponadto każdy obywatel powinien być z wyprzedzeniem informowany o WSZYSTKICH zagrożeniach, w tym o powyższych liczbach, co nadal nie jest robione. Wreszcie, należy również wziąć pod uwagę opinię niezależnych i krytycznych naukowców, poświęcając tyle samo miejsca i czasu na wystąpienia w mediach.

Te szczepionki są wyraźnie NIEBEZPIECZNE prawie w 100% a nie BEZPIECZNE, jak wciąż się twierdzi. 11 519 zgonów i 307 130 chorych w czasie krótszym niż 5 miesięcy to alarmująca liczba, która jest nawet o tysiące procent wyższa niż liczba ofiar każdego roku w wyniku wszystkich innych szczepień. Eksperci ostrzegają również od pewnego czasu, że wiele osób może zachorować (poważnie) dopiero po kilku miesiącach od tych szczepień, zwłaszcza jeśli jesienią ponownie zetkną się z koronami i innymi wirusami układu oddechowego.

Źródło danych: Europejska Agencja Leków

Posted in Medziugorje | Otagowane: , , , | 472 Komentarze »

Również uznani naukowcy ostrzegają teraz, że białko kolczaste wytwarzane przez szczepionki Covid jest bardzo szkodliwe i może być śmiertelne

Posted by Dzieckonmp w dniu 6 Maj 2021

Zmiany genetyczne w drogach oddechowych i układzie odpornościowym już z powodu niskiego stężenia białka szczytowego – Dowody na to, że osoby zaszczepione mogą stanowić zagrożenie dla osób niezaszczepionych, są coraz silniejsze

—————————————————————————————————————————————-

Krytyka szczepionek Covid-19 również rośnie w wyniku ugruntowanej i aktywnej nauki. Dr. Lee Makowski, przewodniczący wydziału bioinżynierii Northeastern University, ostrzega w czasopiśmie Viruses, że jest coraz więcej dowodów na to, że białko kolczaste, które jest wytwarzane przez organizm ludzki zgodnie z instrukcjami WSZYSTKICH szczepionek koronowych, jest poważnie szkodliwe dla zdrowia, a nawet może być przyczyną śmierci.

Politycy, media i agencje, takie jak CDC i RIVM, twierdzą, że białko szczytowe jest „nieszkodliwe”, a szczepionki przeciwko Covid, które powodują, że organizm wytwarza to białko, są „bezpieczne”. Jednak rosnąca liczba uznanych aktywnych naukowców coraz częściej widzi dowody, że jest wręcz przeciwnie.

„Uszkodzenia, poważne infekcje i śmierć z powodu tych szczepionek?”

Tytuł artykułu dr Makowskiego w czasopiśmie Viruses mówi więcej niż wystarczająco: „Szczepionki przeciwko Covid stworzone w celu wytworzenia odporności na białko kolca zamiast tego powodują uszkodzenia, poważne infekcje i śmierć?”

Naukowcy odkryli, że nawet w niskich stężeniach białko kolca wywołuje zmiany genetyczne w drogach oddechowych i bezpośrednio wpływa na odpowiedź układu odpornościowego na stany zapalne i wirusy. Zdaniem dr Makowskiego wydaje się nawet, że za niesławne skrzepy krwi odpowiedzialne jest tylko białko kolca, a nie (rzekomy) wirus SARS-CoV-2.

Jeśli zostanie to potwierdzone przez więcej naukowców, to szczepionki Covid-19 – które niezależnie od swojego działania (mRNA, adenowirus / wektor wirusowy, DNA) wszystkie kodują białko kolca – są jeszcze bardziej niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego niż wirus.

Czy szczepione są chodzące ogniska infekcji?

Ponadto, staje się prawdopodobne, że dr Lee Merritt może mieć rację, a białko występujące u zaszczepionych osób jest przenoszone na innych. Innymi słowy, zaszczepieni stają się chodzącymi fabrykami kolców, a więc mogą zarazić niezaszczepionych ludzi szkodliwą, potencjalnie śmiertelną chorobą autoimmunologiczną.

Naukowcy z Instytutu Sloan Kettering wydali kolejne, równie poważne ostrzeżenie: mRNA w szczepionkach może tłumić białka, które zapobiegają rozwojowi raka. Szczepionki Covid zwiększają zatem ryzyko zachorowania na raka.

Dr Whelan z UCLA ostrzegł FDA o poważnym uszczerbku na zdrowiu

W grudniu 2020 r. Dr J. Patrick Whelan z UCLA ostrzegł amerykańską FDA, że wirusowe białko szczytowe, które jest celem kluczowych szczepionek Covid, jest również jednym z głównych czynników powodujących uszkodzenie odległych narządów, w tym serca, płuc. i nerki ”.

Dr. Whelan wyjaśnił, że to nie wirus, ale białko kolca jest odpowiedzialne za niektóre osoby tak ciężko wracające do zdrowia po Covid-19 i często mające długotrwałe problemy zdrowotne, w tym problemy z sercem. Dzieje się tak, ponieważ białko kolca wiąże się z receptorami ACE-2 w sercu, a także w mózgu i innych narządach, takich jak wątroba i nerki. Może to spowodować uszkodzenie nawet najmniejszych naczyń krwionośnych.

Whelan wyraźnie poinformował zatem FDA, że białko występujące w szczepionkach powoduje poważne problemy zdrowotne.

Patolodzy i dentyści również wskazują na winowajcę białko kolca

Dr. Richard Vander Heide, profesor patologii na Louisiana State University, przeprowadził sekcje zwłok na zgonach po Covid-19 i doszedł do tego samego wniosku: skrzepy krwi, których jest pełno u niektórych zmarłych, są spowodowane przez białko kolca. Szczególnie narażone są osoby z nadwagą, ponieważ często cierpią na przewlekłe stany zapalne.

Nawet dentyści dzwonią na alarm. Widzą, że wcześniej zdrowi pacjenci mają teraz zapalenie dziąseł i uważają, że winowajcą jest białko kolca.

Pfizer eksperymentuje nawet na dzieciach, niemowlętach i niemowlętach

40-letni kalifornijski lekarz zajmujący się ciążą opisał pierwszą dawkę szczepionki Pfizer pacjentce jako „śmiertelne zdarzenie dla płodu”, które spowodowało poronienie sześć dni później.

W międzyczasie producent szczepionek Pfizer nadal udowadnia, że ​​nie stosuje już żadnych granic etycznych. Nawet dzieci są obecnie wykorzystywane jako króliki doświadczalne do ich eksperymentalnych „szczepionek” terapii genowej. Umarł już dwuletni maluch.

Od lat wiadomo, że mRNA można wdychać

Od lat wiadomo, że mRNA można wydychać i wdychać, służąc w ten sposób jako szczepionka bierna. „Czy to oznacza, że ​​białko kolca Covid, które jest wytwarzane przez organizm ludzki po zaszczepieniu, może wydostać się poprzez oddychanie i zarazić niezaszczepionych ludzi?” – pyta dr Mark Sircus, profesor onkologii naturalnej.

„To okropna myśl, że szaleńcy, którzy stworzyli wirusa poprzez eksperymenty z uzyskaniem funkcji, idą ramię w ramię z podobnymi szaleńcami w przemyśle farmaceutycznym, którzy używają swojej szczepionki do rozprzestrzeniania białek kolczastych jeszcze szerzej w całej populacji ludzkiej”.

Na podstawie

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://drsircus.com/general/artificial-spike-proteins-and-the-end-of-human-health/

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.mdpi.com/1999-4915/13/2/146

Posted in Alert, Dzieła szatana w swiecie, Nasz smutny czas, Warto wiedzieć, Z prasy, Świat innymi oczami | Otagowane: , , , | 350 Komentarzy »